Tebrikler! Bu ürünle birlikte Purqua CPAP Maskesi Temizleme Mendili ÜCRETSİZ alıyorsunuz.
Tebrikler! Bu ürünü %7 indirimle 883.50  ’ye alıyorsunuz.
Philips Respironics

Philips Respironics Nuance Jelli Burun Yastıkçığı

(2 müşteri incelemesi)

Philips Respironics, jelin konfor ve sızdırmazlık gücünü burun yastığına getiriyor. Nuance jel yastıkçıklı CPAP maskesi, klinisyenler, evde bakım sağlayıcıları ve hastalar için daha iyi uyku tedavisi için yeni bir tercihi temsil eder.

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Açıklama

Philips Respironics, jelin konfor ve sızdırmazlık gücünü burun yastığına getiriyor. Nuance jel yastıkçıklı CPAP maskesi, klinisyenler, evde bakım sağlayıcıları ve hastalar için daha iyi uyku tedavisi için yeni bir tercihi temsil eder.

Philips Respironics Nuance Gel Burun Yastıkçığı, devrim niteliğindeki tasarımda ilk defa jeli burun yastığını kullanıyor. Maske jel konfor ve konturunu jel burun yastığı içine katar.

Jel burun yastık Her üç boyutları maskenin her iki sürümü ile dahil edilmiştir.

Konfor, daha az kızarıklık ve iz için çerçeve seçimi

Hastalar, Nuance yastık maskesi için bir kumaş veya jel çerçevesi arasından seçim yapabilirler. Kaymayı önleyici başlıklı jel dolgulu çerçeve, maskeyi yerine tutar ve yeniden ayarlama ihtiyacını azaltır. Yüksek performanslı görünümü sevenler için mükemmeldir. Kumaş çerçeve, daha az kızarıklık ve iz, daha iyi uyku için daha yumuşak bir deneyim kazandırır.

Kaymaz kafabandı gece boyunca sabit kalır.

Jel yastıkları daha fazla konfor ve mühür sağlar

Jel yastıkları farklı boy burun deliklerine uygundur ve burun tahrişini azaltır. Onlar sadece daha rahat değil, aynı zamanda mühür de sağlıyorlar.

Maske üzerinde daha az çekim için hafif, esnek boru donanımı

Zarif, basit tasarımı kullanımı ve oturmayı kolaylaştırır

Hastalar, Nuance’ı, önde gelen yastık maskesinden daha kolay monte edip, sökmeye ve kullanmaya daha uygun olarak değerlendirdi. *

Burun yastığı CPAP maskesidir ve sadece burun boşluğuna hava gönderen sadece burun deliklerini veya burun deliklerini kaplar.

Özellikler

Yenilikçi Jel Burun Yastıkları
Üç Boyutlu Burun Yastıkları Dahil
Nuance Pro – Jel ve Silikon Çerçeve
Nuance – Yumuşak Kumaş Çerçeve
Esnek Hafif Kısa Boru
Kolay Kullanım Minimal Tasarım
Mikro Exhalasyon Limanları
Seyahat Dostu Esneklik
Jel Burun Yastıkları

Jel maske teknolojisinde endüstri lideri olan Philips Respironics’in jel burun yastığı terapi basıncını sağlamak için burun deliğini rahatça kapatacak şekilde tasarlanmıştır. Jel halkası burnun şekline uyacak şekilde çok yumuşak ve esnektir. Jel burun yastığının her üç boyutu da kullanıcıların fit ve sızdırmazlık için en uygun boyutu seçmelerine izin veren Nuance’ın her iki modeliyle de paketlenmiştir. Maskenin ömrünü uzatmak için yedek yastıklar satın alınabilir.

 

Çerçeve Seçenekleri

Philips Respironics, jel burun yastığını, kullanıcının seçim yapmasına izin veren iki farklı çerçeve formatında sunar. Her çerçeve biçimi için başlık, jel burun yastığı contasını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz çerçeveyi ve şapkayı almak için sipariş verirken Nüans veya Nüans Pro’yu seçin. İki seçenek arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi için aşağıya bakın.

 

Nuance Pro – Jel Pedli Silikon Çerçeve

Nuance Pro çerçevesi esnek, şeffaf silikondan yapılmıştır. Alanı yastıklamak için çerçevenin yanağındaki jel pedleri içerir. Jel pedleri silikon çerçeveye kalıcı olarak tutturulmuştur ve çıkarılmazlar. Başlık, silikon çerçeve içindeki yuvalara tutturulan Velcro kapatma tırnaklarıyla tasarlanmıştır. Lütfen Dikkat: Nuance Pro ile birlikte kullanılan jel pedli silikon çerçeve Nuance başlıklarıyla uyumlu değildir.

 

Nuance – Yumuşak Kumaş Çerçeve

Nuance çerçevesi hafif ve yumuşak kumaştan yapılmıştır. Jel burun yastığı çerçeve üzerinde yerleşik tutma halkasıyla sabitlenmiştir. Nuance çerçevesi Velcro tırnakları, taç askılarına bağlanan konnektör halkalarındaki başlığı bağlar. Lütfen Dikkat: Nuance ile kullanılan kumaş çerçeve Nuance Pro başlık ile uyumlu değildir.

 

Esnek Kısa Boru

Nuance ve Nuance Pro kısa tüpleri oldukça esnek ve hafiftir. Uzun hortum ve jel burun yastığı arasında, mühür bozulmadan uyku esnasında harekete izin veren bir tampon oluşturur. Kısa tüpün ucu, kısa boruyu sıkmadan uzun tüpün dönmesine izin veren bir döner bıçağı içerir. Tüp, çerçevenin açıklığına takılan yastık yastığı platformuna tutturulmuştur. Jel yastık, yastık yastığı platformuna kolayca bağlanır.

Nuance ve Nuance Pro ile kullanılan başlık, taç bölümünde yerleşik bir hortum halkasına sahiptir. İstenirse, uyku esnasında hortumu yolun dışına çıkarmamak için kısa tüp yukarı ve başın üst kısmına yönlendirilebilir.

 

Mikro Exhalasyon Çıkışları

Hem Nuance hem de Nuance Pro tarafından kullanılan dirsek bağlantısı, ekshalasyon akışını yumuşak ve sessiz hale getirmek için mikro ekshalasyon portlarına sahiptir. Bağlantı noktaları kısa boruya doğru açılıdır. Bu nedenle eğer tüp başın üzerine yönlendirilirse ve başörtüsü halkası ile sabitlenirse ekshalasyon havası yukarı doğru yönlendirilir ve eğer tüp göğün üzerinde yönlendirilirse, hava sönmesi, kullanıcıların vücuduna yönelir.

 

Minimal, Seyahat Dostu Tasarım

Nuance ve Nuance Pro, bakımını kolaylaştıran sadece 4 parçalı hafif maskelerdir. Maskeler temizlik için kolayca ayrılır. Burun yastığı tasarımı, kullanıcının uykuya hazırlanırken TV’yi okumasına veya izlemesine olanak tanıyan görünümü engellemeye yönelik alnın hiçbir desteği anlamına gelmez. Küçük ve hafif Nuance ve Nuance Pro, kırılgan bir maske çerçevesini kırma korkusu olmadan kolayca dolaşılabilir.

mikro cpap, respitek air fit maske
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Jel

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Evet

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Var

Ekstra Küçük

Var

Ekstra Büyük

Var

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Hayır

Ürün Yorumları (2)

Yorumlar

5
2 yorum
SON EKLENEN YORUM

Karasız kaldım sizce bu maske mi Swift Fx mi?

Erdal

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

2 Ürün Yorumu

 1. Erdal

  Erdal

  Karasız kaldım sizce bu maske mi Swift Fx mi?

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 2. Mahmut Seven

  Mahmut Seven

  Uzun uzun dertlerimi dinleyen ve seçimim konusunda bana doğru tercih yaptıran Adnan bey öncelikle teşekkür ederim.Bu CPAP Maskesi inanılmaz rahat, 2003 yılından beri CPAP cihazı kullanıyorum o zamandan beri aldığım en iyi maske seçimim oldu.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...