ResMed AirFit N30i Burun CPAP Maskesi [Yeni Model]

5 5 üzerinden 1 müşteri puanına göre
(1 Değerlendirme)

1.800,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.656,00 

ResMed AirFit N30i, herhangi bir pozisyonda uyumanın daha kolay olmasını sağlayan en üst düzey bir boru tasarımına sahiptir. Ön uç borusu olmadığından, maske görünmez ve yatış pozisyonunuzun gerisinde kalır.

 

Yedek parça ve aksesuarlara mı ihtiyacınız var? Şimdi satın al

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.


Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

ResMed AirFit N30i maskesi sessiz 2 bir CPAP maskesi aralığında size her pozisyonda uyku özgürlüğü verir. Minimalist tasarım, baş üstü hortum bağlantısına, rahat, esnek bir burun yastığına ve sabit bir uyum için kendinden ayarlı bir çerçeveye sahiptir 3.

Yeni model ResMed AirFit N30i silikon yastıkçığı hava çıkışı QuitAir teknolojisine sahiptir. 

Lütfen ResMed AirFit N30i‘nin AirMini ile kullanım için uyumlu olmadığını unutmayın. Tüm AirMini uyumlu maskeler için buraya tıklayın.

ResMedAirFit N30i‘nin temel özellikleri :

 • Tüplü tasarım, gece boyunca 360o dönebileceğiniz veya yüzüstü uyuyabileceğiniz anlamına gelir ve hortuma dolanmanıza son.
 • Gizli burun altı burun yastığı , etkili tedavi ve stabil bir sızdırmazlık sağlarken terapi algınızı yumuşatarak burnun altına oturur 3. Burnunuzun üstündeki kırmızı izler de geçmişte kaldı.
 • Silikon fısıltı kadar sessiz entegre QuietAir, solunan havayı nazikçe yayar 2
 • Basit ama sofistike dirsek, geceleri kolay bağlantı ve bağlantı kesme için hızlı bırakma teknolojisine ve daha fazla hareket özgürlüğü için 360° dönüşe sahiptir.
 • Tam oturan çerçeve ve akıllıca tasarlanmış yastık, hafif bir dokunuşla destek ve denge sağlar 3
 • Yumuşak, entegre kollar, aerodinamik maske profilini tamamlar ve yumuşak, rahat bir deneyimi destekler
 • Kullanışlı bir modüler sisteme sahiptir, böylece aynı rahat tüp çerçeve ve başlık ile ResMed AirFit N30i burun maskesi veya bir ResMed AirFit P30i burun yastıkçığı maskesini kullanabilirsiniz .

Kafa üstü boru tasarımı, her pozisyonda uyumayı kolaylaştırır

Burun beşiği silikonu yüzünüzün daha azını kaplar ve burnunuzun altından gizli bir şekilde oturur.

Kendinden ayarlı SpringFit çerçevesi, sabit ve güvenilir bir uyum için adapte olur.

Burun altında tasarım, burun köprünüzdeki rahatsızlıkla ve kızarıklarla ilgili sorunları ortadan kaldırır.

Minimalist tasarım, daha kolay iletişim için yüzünüzde daha az yer kaplar

İstediğiniz şekilde uyuyun

ResMed AirFit N30i, herhangi bir pozisyonda uyumanın daha kolay olmasını sağlayan en üst düzey bir boru tasarımına sahiptir. ResMed AirFit N30i ön taraftan bağlantılı hortum olmadığından, hortum gözünüze görünmez ve yatış pozisyonunuzun gerisinde kalır.

Partnerinize daha yakın olun

ResMed AirFit N30i ile yakınlık anlarının tadını daha kolay çıkarın. SpringFit çerçevesi ve burun beşiği silikonu, yatak partnerinize yakın uyumayı kolaylaştırır. Seninle iyi geceler öpücüğü arasında hiçbir şey olmadığı anlamına geliyor.

Gözden ırak olan gönülden de ırak olur

ResMed AirFit N30i‘nin göze batmayan tasarımı size doğal olarak yaşama özgürlüğünü verir. Kolayca okuyabilir, sohbet edebilir ve gözlük takabilirsiniz. Yolunuzda engel yok ve burnunuzda bir silikon yokken, maskeniz gözünüz dışına çıkıyor.

ResMed AirFit N30i burun CPAP maskesi, Freedom CPAP maskesi serisinin bir parçasıdır. 

Uyku apnenizi tedavi etmek için ResMed AirFit N30i‘yi kullanmak için doktorunuza veya evde bakım sağlayıcınıza danışın. 

Uyku apneniz olabileceğini düşünüyorsanız ancak teşhis edilmediyse endişelerinizi doktorunuzla tartışın.

Referanslar:

1. 30/05/2018 – 22/06/2018 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilen 23 ResMed hastasının ResMed harici 14 günlük klinik çalışması. Dosyadaki veriler; Kimlik A4387859.

2. 21 dBA’lık ses gücü seviyesi – AirFit N30i kullanıcı kılavuzuna bakın.

3. 21/02/2018 – 12/03/2018 tarihleri ​​arasında ResMed ve ResMed olmayan 24 ResMed hasta üzerinde yürütülen 7 günlük harici ResMed klinik çalışması. Dosyadaki veriler; Kimlik A4320645.

İncelemeler (1)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
1 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

1 için ResMed AirFit N30i Burun CPAP Maskesi [Yeni Model] değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.