Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Burun Yastıkçığı » ResMed AirFit P10 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi
Önceki ürün
ResMed AirFit P10 CPAP Maskesi 1.738,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.599,79 

Sonraki ürün
ResMed Quattro FX CPAP Maskesi - Small (Küçük) 1.738,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.599,79 

ResMed

ResMed AirFit P10 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi

4.8 5 üzerinden 15 müşteri puanlarına göre
(15 Değerlendirme)

1.738,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.599,79 

ResMed AirFit P10 burun yastıkçığı CPAP maskesi ResMed’in AirFit serisinin bir parçasıdır – sizin için doğru bir uyum. Swift ™ FX’in güvenilirliğini ve performansını %50 daha sessiz ve yaklaşık %50 daha hafif olan bir tasarımla sunan bu en sessiz maskemiz.

Yedek parça ve aksesuarlara mı ihtiyacınız var? Şimdi satın al

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Daha sessiz bir maske

ResMed AirFit P10 burun yastıkçığı CPAP maskesi ResMed’in AirFit serisinin bir parçasıdır – sizin için doğru bir uyum. Swift ™ FX’in güvenilirliğini ve performansını %50 daha sessiz ve yaklaşık %50 daha hafif olan bir tasarımla sunan bu en sessiz maskemiz.

Daha sessiz

QuietAir™ dokuma ağ gözü, sizin ve oda arkadaşınızın rahatsızlığı en aza indirir. Sadece 21.4 dB’lik ses seviyesinde fısıltı sessizliğinde.

Daha hafif

En popüler yastık maskemize göre yaklaşık %50 daha hafif ve rahat bir gece uykusu sağlamak için tasarlandı.

Uyması kolaydır

QuickFit ™ elastik başlık her hastanın kafasına otomatik olarak ayarlanır. 30 saniyenin altında takılabilir.

40 dakikadan fazla ekstra uyku …

Avustralya’dan gelen mevcut 21 CPAP kullanıcısıyla yapılan yakın tarihli bir ResMed çalışmasında, hastalar ortalama olarak, ResMed AirFit P10’u Swift FX maskesine kıyasla gece başına 40 dakikadan fazla uyuduklarını bulduk.

Çift duvarlı teknoloji, temas halinde havayı nazikçe burna dağıtır.

Hafif ve Basit Tasarım

AirFit ™ P10: QuietAir ™ havalandırma çerçevesi, şapkalar ve burun yastığı üç parçadan oluşur. Yastık üst ve alt klipsleri kullanarak montaja kolayca eklenebilir veya ayrılabilir. Başlık tamamen söküldüğünde de çıkarılabilir. 

 

QuickFit ™ Elastik Kafa Bandı

QuickFit ™ başlık, Velcro sekmelerine veya klipslerine gerek kalmadan iyi bir uyum sağlar. Elastik kumaş başlık, rahatça oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bölünmüş sırt askıları daha gevşek bir şekilde oturtulmak için birbirinden ayrı tutulabilir veya daha sıkı bir uyum için daraltılabilir. AirFit ™ P10’da gri ve mavi bir şapka bulunur. Gri yan, mavi tarafı içeri bakacak şekilde dışarı bakacak şekilde giyilir.

 

Esnek Burun Yastıkları

AirFit ™ P10 çift duvarlı burun yastıkları harekete uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Burun yastığının gövdeleri uyku konumlarının değiştiği için rahat bir contanın muhafaza edilmesini sağlamak için kolayca yukarı ve aşağı sıkıştırır. Yastıklar, yastıkların düzgün yönlendirilmesine yardımcı olmak için bir “L” ve “R” harflerinin yanında bir harfli boyut göstergesi de içerir. Dahil olan üç yastık boyutu vardır: Küçük, Orta ve Büyük.

resmed airfit p10
Ek bilgi
Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Tüm Boyutlar

S, M, L

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Hayır

İncelemeler (15)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 4.8 olarak puanlandı
15 değerlendirme
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

15 için ResMed AirFit P10 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.