ResMed

ResMed AirFit P10 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi

(16 müşteri incelemesi)

110.00  82.00 

ResMed AirFit P10 burun yastıkçığı CPAP maskesi ResMed’in AirFit serisinin bir parçasıdır – sizin için doğru bir uyum. Swift ™ FX’in güvenilirliğini ve performansını %50 daha sessiz ve yaklaşık %50 daha hafif olan bir tasarımla sunan bu en sessiz maskemiz.

Stokta

Açıklama

Açıklama

Daha sessiz bir maske

ResMed AirFit P10 burun yastıkçığı CPAP maskesi ResMed’in AirFit serisinin bir parçasıdır – sizin için doğru bir uyum. Swift ™ FX’in güvenilirliğini ve performansını %50 daha sessiz ve yaklaşık %50 daha hafif olan bir tasarımla sunan bu en sessiz maskemiz.

Daha sessiz

QuietAir™ dokuma ağ gözü, sizin ve oda arkadaşınızın rahatsızlığı en aza indirir. Sadece 21.4 dB’lik ses seviyesinde fısıltı sessizliğinde.

Daha hafif

En popüler yastık maskemize göre yaklaşık %50 daha hafif ve rahat bir gece uykusu sağlamak için tasarlandı.

Uyması kolaydır

QuickFit ™ elastik başlık her hastanın kafasına otomatik olarak ayarlanır. 30 saniyenin altında takılabilir.

40 dakikadan fazla ekstra uyku …

Avustralya’dan gelen mevcut 21 CPAP kullanıcısıyla yapılan yakın tarihli bir ResMed çalışmasında, hastalar ortalama olarak, ResMed AirFit P10’u Swift FX maskesine kıyasla gece başına 40 dakikadan fazla uyuduklarını bulduk.

Çift duvarlı teknoloji, temas halinde havayı nazikçe burna dağıtır.

Hafif ve Basit Tasarım

AirFit ™ P10: QuietAir ™ havalandırma çerçevesi, şapkalar ve burun yastığı üç parçadan oluşur. Yastık üst ve alt klipsleri kullanarak montaja kolayca eklenebilir veya ayrılabilir. Başlık tamamen söküldüğünde de çıkarılabilir. 

 

QuickFit ™ Elastik Kafa Bandı

QuickFit ™ başlık, Velcro sekmelerine veya klipslerine gerek kalmadan iyi bir uyum sağlar. Elastik kumaş başlık, rahatça oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bölünmüş sırt askıları daha gevşek bir şekilde oturtulmak için birbirinden ayrı tutulabilir veya daha sıkı bir uyum için daraltılabilir. AirFit ™ P10’da gri ve mavi bir şapka bulunur. Gri yan, mavi tarafı içeri bakacak şekilde dışarı bakacak şekilde giyilir.

 

Esnek Burun Yastıkları

AirFit ™ P10 çift duvarlı burun yastıkları harekete uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Burun yastığının gövdeleri uyku konumlarının değiştiği için rahat bir contanın muhafaza edilmesini sağlamak için kolayca yukarı ve aşağı sıkıştırır. Yastıklar, yastıkların düzgün yönlendirilmesine yardımcı olmak için bir “L” ve “R” harflerinin yanında bir harfli boyut göstergesi de içerir. Dahil olan üç yastık boyutu vardır: Küçük, Orta ve Büyük.

resmed airfit p10
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Tüm Boyutlar

S, M, L

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Hayır

İnceleme (16)

ResMed AirFit P10 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi için 16 inceleme

 1. Avatar

  Fuat Akşam

  Maske genel olarak harika önceki maskeme göre oldukça güzel özellikleri var fakat 3 gündür burnumda yara yaptı kremlerle olayı çözdüm bu etkisinden dolayı bir puan kırdım.

 2. Avatar

  Ali AKBAŞ

  Sessiz maske olur mu, oluyormuş. Bir maskenin kadar sessiz olabileceğini tahmin etmezdim, inanmazdım. Kaçaklarım ortadan kalktı, yüzümde de iz oluşmuyor harika bir maske…

 3. Avatar

  MURAT

  Henüz bir hafta olmadı ama şimdiye kadar oldukça iyi görünüyor. Dürüst olmak gerekirse hiç maske takmıyomuş gibi hissediyorum. Yüzümde iz yapmıyor istediğim şekilde uyuyabiliyorum ayrıca inanılmaz sessiz bir maske. Standart maskelerden rahatsız olanlara kesinlikle tavsiye olunur.

 4. Avatar

  NAZMİ *****

  15 yıldır CPAP cihazı kullanıyorum ve daima burun maskesi kullandım. Adnan beyin önerisiyle bu maskeyi almaya karar verdim uzun zamandır inceliyorum fakat hiç almaya cesaret edemedim. Kullandıktan sonra yıllardır neden bu kadar eziyet ettiğimi anlamadım. Maske çok sessiz ve çok rahat artık daha da rahat uyuyorum.

 5. Avatar

  Zafer

  Harika bir maske, bu kadar sessiz ve hafif maske yoktur herhalde. Havayı çok nazik bir şekilde veriyor. Bu zamana kadarki en favori maskem oldu. Gece hareketli uyumama rağmen bu karşı da çok başarılı.

 6. Avatar

  Hayri

  Maske çok rahat ve hafif takarken ve çıkarırken oldukça kolay, nefes vermek biraz zorluyor ilk başta sonra alışıyorsunuz. Diğer maskelere göre sesini de az buldum, tek eksik yanı kafa bandını sıkmak için bir aparat bulunmaması belki ilk başta değil fakat ilerleyen zamanlarda gevşeme yapacaktır ve sıkmak gerekecektir.

 7. Avatar

  Umut ŞAHİN

  Birkaç gece kullanıldıktan sonra çok beğendim. Son derece hafif ve oldukça rahat bir maske. Yüzümde daha sert plastik bir çerçeveye sahip olan önceki burun yastıkçığı maskemle karşılaştırdığımda daha az (neredeyse hiç) yüz izi yaptığını fark ettim. Temizlemek oldukça kolaydır – maske 3 parçaya ayrılır (kafa bandı, burun yastıkçığı ve tek parça hortum/çerçeve). Şimdiye kadar tek bir endişem oldu; kafa bandı ayarlanamaz olması ve kafa bandının zamanla esneyip uyumunu kaybedebileceği.

 8. Avatar

  Abbas Dikduran

  Cihaz kullanmaya burun maskesiyle başladım bir hafta sonra bu maskeyi denemeyi istedim bana oldukça kullanışlı ve hafif geldi. Burun maskelerinden farklı bir yapıya sahip kafanızı komple saran bir kafa bandı yok çok ince bir kayış var maskeyi doğru konumlandırmayı kolaylaştırıyor ayrıca çok kolayca çıkarıp takılıyor gerçi bu avantaj mı dezavantaj mı bilemedim… Maske gece içerisinde yön değiştirebiliyor bu kayış yüzünden bazı geceler sorunsuz bazı geceler de eziyet haline gelebilir maskeyi tam anlamıyla anlamam bir haftamı aldı diğer maskelerin boyutlarınnı ve zahmetlerini düşününce bu sorunlar çokta problem değil. Eğer sizde cihaz kullanırken biraz daha özgür olmak(ne kadar özgür olunabilirse) istiyorsanız bu maskeyi tercih edebilirsiniz.

 9. Avatar

  fikret

  paketin içerisinden s, m, l olarak üç ayrı boyutu çıkıyor size hangisi uyuyorsa onu kullanıyorsunuz gayet kullanışlı bir maske ben beğendim

 10. Avatar

  HAKAN

  Maskemin eskimesiyle yeni maske arayışına girdim bu maske çok hoşuma gitti oldukça rahat görünüyordu kullanabilirmöiyim diye endişelerim vardı fakat bunları da arkadaşlar giderdi ik başlarda alışmam kolay olmadı fakat eski maskeme nazaran artık daha rahat bir bir maskeyle uyuyorum sanki yeni bir cihaz almış gibi oldum.

 11. Avatar

  Refik

  Bu maske minimalist yapıda. Tasarımcılar maskenin en az parçadan oluşması için harika bir iş çıkarmışlar. Hafif, kompakt ve mükemmel bir şekilde uyuyor. Ayarlanabilir değildir, bu nedenle herkes için en iyi seçim olmayabilir buna dikkat edin.

 12. Avatar

  İbrahim

  CPAP’i birkaç yıldır kullanıyorum. Bu, şimdiye kadar kullanmış olduğum kesinlikle en iyi maske! Kendine bir iyilik yap ve bu maskeyi hemen al!

 13. Avatar

  Metin

  Swift FX’den buna geçtim, daha iyi gibi. Kayışları ılık suda yıkamalısınız, böylece birkaç ay sonra biraz küçülmezler.

 14. Avatar

  Gökhan

  5 yıldan uzun bir süredir CPAP cihazı kullanıyorum ve bu benim ikinci burun yastıkçığı maskem oldu. Bir hafta boyunca sürekli kullandıktan sonra kullandığım diğer maskeden daha iyi bir tasarıma sahip olan bir maske olduğunu anladım. Kafa bandının ikiye ayrılan kısmı işimi inanılmaz kolaylaştırıyor.

 15. Avatar

  şükran

  Çok rahat duruyor fakat bipap cihazıyla birlikte bu maskeyi kullanabilir miyim bilemiyorum.

  • CPAP Merkezi

   CPAP Merkezi

   Merhaba Şükran Hanım,

   Maskeler cihaz özelliklerine bağlı değildir. BiPAP cihazıyla da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cihazda nemlendirici yok ise nemlendirici kullanmanız gerekebilir. Alışma süresi standart maskelere göre biraz daha uzundur.

   Bilginize.
   İyi ve Sağlıklı Günler Dileriz.

 16. Avatar

  Süleyman

  Bence çok rahat maske

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu *Zaman sınırı aşıldı. Lütfen captcha'yı bir kez daha doldurun.