Tebrikler! Bu ürünü %7 indirimle 102.30  ’ye alıyorsunuz.
ResMed

ResMed AirFit P10 CPAP Maskesi

110.00 

ResMed’in AirFit ™ P10 burun yastıkçığı maskesi ResMed’in AirFit serisinin bir parçasıdır – sizin için doğru bir uyum. Swift ™ FX’in güvenilirliğini ve performansını %50 daha sessiz ve yaklaşık %50 daha hafif olan bir tasarımla sunan bu en sessiz maskemiz.

Stokta yok

Açıklama

Açıklama

Daha sessiz bir maske

ResMed AirFit P10 burun yastıkçığı maskesi ResMed’in AirFit serisinin bir parçasıdır – sizin için doğru bir uyum. Swift ™ FX’in güvenilirliğini ve performansını %50 daha sessiz ve yaklaşık %50 daha hafif olan bir tasarımla sunan bu en sessiz maskemiz.

Daha sessiz

QuietAir™ dokuma ağ gözü, sizin ve oda arkadaşınızın rahatsızlığı en aza indirir. Sadece 21.4 dB’lik ses seviyesinde fısıltı sessizliğinde.

Daha hafif

En popüler yastık maskemize göre yaklaşık %50 daha hafif ve rahat bir gece uykusu sağlamak için tasarlandı.

Uyması kolaydır

QuickFit ™ elastik başlık her hastanın kafasına otomatik olarak ayarlanır. 30 saniyenin altında takılabilir.

40 dakikadan fazla ekstra uyku …

Avustralya’dan gelen mevcut 21 CPAP kullanıcısıyla yapılan yakın tarihli bir ResMed çalışmasında, hastalar ortalama olarak, ResMed AirFit P10’u Swift FX maskesine kıyasla gece başına 40 dakikadan fazla uyuduklarını bulduk.

Çift duvarlı teknoloji, temas halinde havayı nazikçe burna dağıtır.

Hafif ve Basit Tasarım

AirFit ™ P10: QuietAir ™ havalandırma çerçevesi, şapkalar ve burun yastığı üç parçadan oluşur. Yastık üst ve alt klipsleri kullanarak montaja kolayca eklenebilir veya ayrılabilir. Başlık tamamen söküldüğünde de çıkarılabilir. 

 

QuickFit ™ Elastik Kafa Bandı

QuickFit ™ başlık, Velcro sekmelerine veya klipslerine gerek kalmadan iyi bir uyum sağlar. Elastik kumaş başlık, rahatça oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bölünmüş sırt askıları daha gevşek bir şekilde oturtulmak için birbirinden ayrı tutulabilir veya daha sıkı bir uyum için daraltılabilir. AirFit ™ P10’da gri ve mavi bir şapka bulunur. Gri yan, mavi tarafı içeri bakacak şekilde dışarı bakacak şekilde giyilir.

 

Esnek Burun Yastıkları

AirFit ™ P10 çift duvarlı burun yastıkları harekete uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Burun yastığının gövdeleri uyku konumlarının değiştiği için rahat bir contanın muhafaza edilmesini sağlamak için kolayca yukarı ve aşağı sıkıştırır. Yastıklar, yastıkların düzgün yönlendirilmesine yardımcı olmak için bir “L” ve “R” harflerinin yanında bir harfli boyut göstergesi de içerir. Dahil olan üç yastık boyutu vardır: Küçük, Orta ve Büyük.

Ürün SLM, Şeffaf pakettedir, fabrika çıkışı bu şekildedir.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Tüm Boyutlar

S, M, L

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Hayır

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.