Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Çocuk Maskesi » Fisher & Paykel Optiflow™ Junior (Bebek Burun Maskesi)

Fisher & Paykel Optiflow™ Junior (Bebek Burun Maskesi)

0,00 

OptiFlow pediatrik ve yenidoğan bebek hastalar için Fisher & Paykel tarafından geliştirilmiş özel bir burun maskesidir. Farklı boyut seçeneğiyle tüm bebek hastalara uyum sağlamaktadır.

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Product Sheet

Optiflow-Junior-Burun-Maskesi-Boyut-Cizelgesi

Ödüllü tasarım

Narin anatomik özellikleri, neonatal (yenidoğan) ve pediatrik (çocuk) hasta gereksinimleri için özel olarak tasarlanmıştır

Devrimci kanül aralığı

Rahat nefes almayı sağlayıcı FlexiTube ™

Ezilmez FlexiTube sayesinde güvenli terapi

Çıkmaları engellemek çok kolay; Wigglepads ™ kolayca yanaklarda yapışır.

Kolay çıkarabilen bağlantısı hastanın pozisyonuna göre şekil alır.

Kolay tanımlama için renk kodlu.

OptiFlow pediatrik ve yenidoğan bebek hastalar için Fisher & Paykel tarafından geliştirilmiş özel bir burun maskesidir. Farklı boyut seçeneğiyle tüm bebek hastalara uyum sağlamaktadır. Kullanımı kolay ve rahattır. Özel yanak bantları stabiletiyi koruyarak güvenli bir terapi sağlar. Özel koruyuculu FlexiTube sayesinde ezilmelere ve bükülmeler karşı sağlam durarak hava akışının kesilmesini önler.

fisher-paykel-optiflow-junior-bebek-burun-maskesi_0

fisher-paykel-optiflow-junior-bebek-burun-maskesi_2

Argyle TM CPAP носовые канюли с Бонне дети - 1500г большой, yenidoğan burun maskesi, cpap yenidoğan, nazal kanül bebek, optiflow junior, optiflow junior 添付文書, optiflow yenidogan

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Fisher & Paykel Optiflow™ Junior (Bebek Burun Maskesi)”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.