Fisher&Paykel

Fisher & Paykel Evora Burun CPAP Maskesi

1.737,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.598,87 

Fisher & Paykel Brevida Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi, CPAP maskesine minimalist bir yaklaşım getiriyor . AirPillow tasarımı burun ucundan yanağın yanağına doğru uzanır ve üst dudağın hemen üstünde durur. Yastıkları burun deliklerine yerleştirin ve dış duvarların maskeyi sabit tutmasına izin verin.

 

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Fisher&Paykel‘in yeni minimalist ve kompakt burun maskesiyle tanışın – Evora Burun CPAP Maskesi , daha zahmetsiz ayarlama ve yerleştirme için türünün ilk örneği CapFit kafa bandı ile tasarlanmıştır. CapFit kafa bandı, bir beyzbol şapkası gibi oturur ve karanlıkta bile maskenizi takıp çıkarmak için daha yumuşak bir deneyim sunar!

Klinik bir deneme sırasında, katılımcıların %98’i Evora‘yı ” karanlıkta çıkarması ve takması kolay ” olarak tanımladı ve Solunum Terapistlerinin %95’i maskeyi “uyması kolay” buldu.

Fisher&Paykel Evora Burun CPAP Maskesi 

 • CapFit Kafa Bandı: Yüzde Kızarıkları Azaltan AirEdges ile Minimal Kafa Bandı
 • Geliştirilmiş Mühür: Burun Yastığı Yüz Şeklinize Uyum Sağlar
 • Fısıltı Sessizliği: Dairesel Ekshalasyon Portu Çıkış Havasını ve Gürültüyü Azaltır
 • Açık Görüş Alanı: Kitap Okumak veya TV İzlemek için İdeal
 • Aktif Uyuyan Dostu Kısa Tüp Tasarımı

CapFit Tasarımı: Yüzde Kızarıkları Azaltmak için AirEdges ile Minimal Kafa Bandı

Sadece birkaç ekstra parça ile CapFit tasarımı, kafa bandınızda fazladan çekişe gerek kalmadan normal maskenizden alacağınız sızdırmazlığın aynısını oluşturmanıza yardımcı olur. Rahatınızı artırmaya ve kızarıkları azaltmaya yardımcı olmak için Evora, kafa bandı kemerlerinin kenarlarında yumuşak dikiş kullanır.

Burun Yastığı, Geliştirilmiş Bir Mühür için Eşsiz Yüz Şeklinize Uyum Sağlar

Evora, burnunuzu yumuşak bir şekilde sarmak için maskenin sırt bandının oluşturduğu gerilimi kullanmak üzere tasarlanmış yenilikçi, yumuşak ve kompakt bir mühür kullanır. İki parçalı tasarım burnunuzu sararak size göze batmayan bir sızdırmazlık sağlar.

Fısıltı Sessizliği: Dairesel Ekshalasyon Portu Çıkış Havasını ve Gürültüyü Azaltır 

Evora, konfor için tasarlanmış sessiz bir maskedir. Ekshalasyon portu, gürültüyü fısıltı sessizliği olarak kabul edilen yalnızca 25 desibele indirirken dairesel bir düzende havayı dışarı atar.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Var

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Fisher & Paykel Evora Burun CPAP Maskesi”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.