CPAP Maskeleri, Temizlik & Bakım

CPAP Maskesini Temizlemenin En İyi Yolu

Dünya çapında milyonlarca insan uyurken CPAP cihazı kullanılmasını gerektiren uyku apnesi sendromuna sahiptir. CPAP cihazı kullanıyorsanız, CPAP maskesi temizliği için iyi bir temizlik ürünü bulmak konusunda yalnız olmadığınızı bilin.

Mikroorganizmaların çoğalması ve yüzeyleri kirletmesini önlemek için herkes CPAP ekipmanını düzenli olarak temizlemelidir. Bu nedenle, istenmeyen bakterilerden kurtulabileceksiniz CPAP Maskesini temizlemenin en iyi yolu CPAP Maskesi Temizleme Mendili kullanmaktır. Bu pratik yöntemle maskeleriniz ömrünü uzatabilir, sağlığınızı tehlike atacak diğer faktörleri ortadan kaldırabilirsiniz.

CPAP maskenizi temiz tutmanız;
-Yüzde bası yarası olmasını önlemeye
-Yüzde pişik olmasını önlemeye
-Mikroorganizmalardan arındırarak alerji hastalıkları önlemeye yardımcı olur
-Malzeme yapısını koruyarak ömrünün kısalmasını engeller

Purqua CPAP Maskesi Temizleme Mendili

CPAP maskesi için kullanıma hazır, hızlı ve kolay bir temizleme yöntemidir.

CPAP maskenizin dostu, günlük CPAP temizliğinde güvenle kullanılmak üzere tasarlanmış, alkolsüz, kokusuz, tüy bırakmayan mendillerdir. CPAP maskeniz ve ekipmanınız üzerinde de nazikçe çalışır, böylece CPAP yatırımınızın ömrünü ve kullanımını uzatabilirsiniz. Bu bezler, herhangi bir parçayı sertleştirmeden veya bozmadan maskeden kiri, yağı ve diğer organik atıkları nazikçe temizler. Maskenizin kaçaklarını optimize etmek, temiz ve sağlıklı bir terapi deneyiminin keyfini çıkarmak için her kullanımdan sonra maskenizi temizlemeniz önemlidir.

ResFit CPAP/BiPAP Dezenfekte Cihazı

ResFit, aktif oksijen üreterek mikropları ve bakterileri sterilize etmek için kullanılır. Ozon (O3) olarak da bilinen aktif oksijen, ResFit’in CPAP cihazınızdaki bakteri, küf veya virüslerden kurtulmak için kullanılan güvenli bir dezenfektan cihazıdır.

ResFit’in kullanımı kolaydır, ResFit’i hortum aracılığıyla CPAP / BiPAP cihazınıza bağlayın. 2 mod seçeneğinden birini seçin – Zamanlama Modu ve Sürekli Mod. Bırakın temizlik işini ResFit yapsın! Tüm  dezenfeksiyon, aktif oksijenin etkinliği nedeniyle su veya başka kimyasal temizlik gerektirmez. ResFit, tüm CPAP ve BiPAP cihazları da dahil olmak üzere  uyku apnesi tedavisinin çoğu ile uyumludur.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu *