DeVilbiss 525 5L Oksijen Konsantratörü

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Stok kodu: CPBHR8113311 Kategoriler:
Açıklama

Açıklama

Güvenilir, sahada kanıtlanmış konsantratör modelleri üzerine inşa edilen DeVilbiss 5 Litre Oksijen Konsantratörü, geliştirilmiş kalite, dayanıklılık, performans ve akılda tutularak geliştirilmiştir.

ABD’de üretilen bu güçlü oksijen konsantratörü, serin ve sessizliğin doğru dengesini sunuyor. Basitleştirilmiş, iki parçalı kabin tasarımı,% 15 tipik ses kalitesi iyileştirme ve geliştirilmiş soğutma işlemine olanak tanır. Kanıtlanmış, özel DeVilbiss Turn Down Teknolojisi ile eşleştirilen bu iyileştirmeler, iç aksamdaki aşınmayı en aza indirir ve ünitenin ömrünü uzatır. Aslında, son üretim istatistikleri %3’ten az garanti iade oranı göstermektedir.

Konsantratörün montajı ve sökülmesi kolaydır. 2 yıl boyunca bakım gerektirmez.

Ürün Özellikleri

ABD ve ithal parçaların ABD’de yapılan
Her ünitede özel DeVilbiss OSD (Oksijen Algılama Cihazı) standardı – daha uzun servis aralıkları için doğruluk ve güvenilirliği artırır
Fark edilir derecede sessiz çalışma -%15 tipik ses kalitesi iyileştirme
Kolay erişilebilen hasta kontrolleri ve korunan kanül
İki yıllık bayi servis aralığı *
Gömme nemlendirici hasarı önler
Bakım kolaylığı için iki parçalı kabin montajı / sökülmesi kolaydır
Kilitlenebilir debimetre – Pediatrik debimetre mevcut
Kolay taşıma için uygun üst ve yan kolları
15 metreye kadar kanül
3 yıl garanti

devilbiss cpap sirkecide bayisi varmı
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Kapasite

5 L/dk

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “DeVilbiss 525 5L Oksijen Konsantratörü”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.