Philips Respironics

Philips Respironics EverFlo 5 L Oksijen Konsantratörü

(4 müşteri incelemesi)

Philips Respironics EverFlo Oksijen Konsantratörü pazarda bulabileceğiniz ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi Oksijen Konsantratörü dür.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Satış Yönetmeliği doğrultusunda fiyat yayınlamak yasaklanmıştır.

Fiyat bilgisi öğrenmek için tıklayın!

 

Açıklama

Açıklama

Dakikada 5 litre oksijen akışı sağlayan EverFlo Oksijen Konsantratörü sadece 14 kilogramdır. Üstelik gürültü seviyesi (43DBA) oldukça düşüktür. EverFlo kullanıcılarının, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık filtre değişimi için para harcamasına gerek yoktur. EverFlo’yu tercih ettiğinizde, en erken iki yılda bir değiştirilen filtresi ile cihazı kullanırken tasarruf edersiniz. 

Çevre Dostu: EverFlo sizi, bir çok üreticinin bahsetmediği bir masraftan daha kurtarıyor. Konsantratörünüzü kullanırken enerji tasarrufu yapıyorsunuz. Çünkü EerFlo’nun elektrik tüketimi piyasada bulunan bir çok cihazın yarısı kadardır.

OPI sensörü ile, oksijen akışında ve kalitesinde düşme olması durumunda alarm verme özelliği vardır. Bu sensör sayesinde cihazınızın yeterli oksijen üretip üretmediğini anlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok düşük model cihazlarda OPI sensörü bulunmadığından, bu cihazları kullanan hastalar cihazlarının oksijen üretip üretmediğini anlayamazlar. Bu nedenle, tedavinizin doğru şekilde uygulanabilmesi ve size fayda sağlamasını istiyorsanız OPI sensörlü oksijen konsantratörlerini tercih ediniz.

Yeni model Thomas kompresörü ile 25. 000 saatin üzerinde beklenen bir çalışma performansına sahiptir. Teknik dizaynının basitliği sayesinde kolay bakım imkanı sağlar. Piyasada bulunan konsantratörlere göre daha az parçadan üretildiğinden daha güvenilir ve teknik bakım ihtiyacı daha azdır. Yerel olarak temin edebileceğiniz her türlü nemlendirici kabını EverFlo ile kullanabilirsiniz. Cihazın arka tarafında bulunan bir bölüme, cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda oksijen kanülünü yerleştirebilirsiniz.

philips respironics everflo, philips oksijen konsantratörü, Oksijen Konsantratörü Philips Respironics, PHİLİPS EVERFLO 5 LT OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ en ucuz, philipps oksijen, oksijen konsantratörü sessiz çalışan, Oksijen Konsantratörü Philips Respironics Everflo, oksijen konsantratörü philips, ever flo, en iyi oksijen konsantratörü
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Kapasite

5 L/dk

Garanti

2 Yıl

Boyutlar

58.4 cm x 38.1 cm x 24.1 cm

Ağırlık

14 kg

Ses Seviyesi

41 dB

Maks. Çalışma Yüksekliği

2286 m

OPI

Düşük Oksijen (%82), Çok Düşük Oksijen (%70)

İnceleme (4)

Philips Respironics EverFlo 5 L Oksijen Konsantratörü için 4 inceleme

 1. Avatar

  Handan

  SGK’dan aldığımız cihazın yedeği olsun diye aldık fakat en öncelikli kullandığımız cihaz oldu. Çok sessiz ve hafif taşınması kolay, bakım gerektirmiyor.

 2. Avatar

  Naim BAKANGÖZ

  Sessiz, bakım gerekktirmiyor ve hafif rahatlıkla taşınabiliyor. 15 metre kanül aldım evin içinde geziyorum size de tavsiye ederim rahat ediyorsunuz.

 3. Avatar

  Hüsyeni

  canavar gibi makine 24 saat tık demeden çalışıyor

 4. Avatar

  Kemal

  Sesiz bir cihaz önceki cihazıma göre. Philips Respironics bu konuda gercekten uzmanlaşmış. Tavsiye olunur.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu *Zaman sınırı aşıldı. Lütfen captcha'yı bir kez daha doldurun.