Inogen One G4 Taşınabilir Oksijen Konsantratör

Inogen One G4 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü, inanılmaz küçük ve sessiz bir pakette oksijen iletimi sağlayabilmektedir. 1-3 arasında akış ayarları ile Inogen One G4, çoğu kullanıcı için 7/24 bağımsızlığı artıracak şekilde tasarlanmıştır. Evde ya da yolda size hak ettiğiniz özgürlüğü verir.

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Tam zamanlı kullanım için tasarlandı; 24/7
Sadece 40 desibel sessiz çalışma
Tek batarya 2 saat 40 dakikaya kadar ve genişletilmiş batarya 5 saate kadar çıkabilir
FAA Onaylı

Inogen One G4 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü, inanılmaz küçük ve sessiz bir pakette oksijen iletimi sağlayabilmektedir. 1-3 arasında akış ayarları ile Inogen One G4, çoğu kullanıcı için 7/24 bağımsızlığı artıracak şekilde tasarlanmıştır. Evde ya da yolda size hak ettiğiniz özgürlüğü verir.

Inogen One G4 size üç ayrı oksijen akışı ayarı sunar. Aynı zamanda Inogen’i ayrı kılan Akıllı Dağıtım teknolojisinidir. Bu yenilikçi sistem hızlı bir şekilde bir nefesi algılar ve ilk 400 milisaniyede oksijeni iletir. Bu, kritiktir çünkü bu süre, akciğerlerde en fazla gaz değişiminin meydana geldiği zamandır. Solunumun başlangıcında oksijen vermek, oksijenin vücudunuz tarafından daha verimli kullanılmasını sağlar.

Sadece 40 desibelde, G4 normal bir konuşmadan daha az gürültü üretir. Bu, Inogen One G4 Oksijen Konsantratörü‘nü kullanırken başkalarını rahatsız etmeyeceğiniz ve sosyal ortamlarda daha rahat hissedeceğiniz anlamına gelir. Sessiz ortamlarda da göze çarpmamak harikadır.

Akıllı Teslimat solunum oranınızı doğru bir şekilde algılar ve buna göre sağlanan oksijen seviyesini ayarlar. Egzersiz yapıyorsanız veya fiziksel olarak aktifseniz, ünite enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha küçük ve hızlı oksijen patlamaları sağlayacaktır. Bununla birlikte, dinlenme veya uyku sırasında, sistem, solunan solunum oranına uymak için daha yavaş bir şekilde oksijen sağlar. Bu, G4’ün diğer birçok portatif oksijen konsantratörünün yetersiz kaldığı bir alanda gece uykusunda etkili bir şekilde kullanılabileceği anlamına gelir. G4 ile gece ve gündüz için ayrı oksijen sistemlerine ihtiyacınız olmayacak.

oksijen konsantratörü fiyatları ankara, 7f-5b respirox kullanama klavuzu, elmaslar konsantratör servis, konsantratör, taşınabilir oksijen konsantratörü fiyatları
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Ağırlık

1270 g

Pil Tipi

Lityum İyon

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Inogen One G4 Taşınabilir Oksijen Konsantratör”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.