Geri
Ana sayfa » Konsantratör » Taşınabilir Oksijen Konsantratörü » Precision PM4150 Easy Pulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
Önceki ürün
ResMed AirTouch F20 Ağız Burun Köpük CPAP Maskesi Large 2.599,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

2.391,08 

Sonraki ürün
Fisher Paykel FreeMotion RT040 Ağız Burun CPAP Maskesi Large 1.039,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

956,71 

Precision PM4150 Easy Pulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

47.652,90 

EasyPulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü, hastalarınızın hareket kolaylığı sağlamasına yardımcı olan mükemmel bir üründür. EasyPulse’yi üretmek için en iyi ürünü bir araya getirdik, piyasadaki en çok kullanılan oksijen tutucusunu kullandık.

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

Precision PM4150 Easy Pulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü, hastalarınızın hareket kolaylığı sağlamasına yardımcı olan mükemmel bir üründür. Precision PM4150 Easy Pulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü üretmek için en iyi ürünü bir araya getirdik, piyasadaki en çok kullanılan oksijen tutucusunu kullandık.

 

Kullanımı kolay

EasyPulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü, kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Evde kullanılan sabit konsantratör hastaları gibi, düğmeyle kolayca oksijen akışını ayarlar. Diğer birçok Taşınabilir Oksijen Konsantratörlerinin aksine, kafa karıştırıcı elektronik kontroller yoktur. Pil seviyesi göstergesi okunması kolaydır ve LED’li bir alarm bulunur.

 

Kompakt ve Hafif

Precision PM4150 Easy Pulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü, piyasadaki en hafif 5 litrelik portatif konsantratördür ve sadece 25.7 cm x 16.5 cm x 11.4 cm boyutunda bir pakette sadece 2.98 kilogram ağırlığındadır.

 

CMV Teknolojisi

Precision Medical’in patentli Kontrollü Dakika Hacmi (CMV) oksijen koruma teknolojisi, nefes hızından bağımsız olarak, inspirasyonun ilk yarısında hastaya dakika başına tutarlı bir oksijen miktarı sağlar. Verilen oksijen hacmi, dakika hacmini koruyarak hastanın nefes hızına otomatik olarak ayarlanır.

 

Çok yönlü

Her bir üniteyle birlikte verilen taşıma çantasının içinde ve dışında hem de olası sessiz çalışmaya izin verirken olası hasara karşı daha fazla koruma sağlayan isteğe bağlı premium çanta kullanılabilir.

 

Düşük Bakım Maliyeti

Hasta tarafından kolayca temizlenen sadece bir filtre.

 

Mükemmel Pil Ömrü

Precision PM4150 Easy Pulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü standart dahili batarya 2 ayarda 3 saatten fazla çalışır . Ünite ayrıca AC kablosuyla veya DC araç adaptörü ile de kullanılabilir.

 

oksijen konsantratörü kullanım kılavuzu
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Kapasite

5 L/dk

Ağırlık

2980 g

Garanti

2 Yıl

Boyutlar

257 mm x 165 mm x 114 mm, 40 dB

Pulse Dose

Evet

Pulse Dose Ayarı

1-5

Sürekli Akış

Yok

Sürekli Akış Ayarı

Yok

Pil Süresi

1. ayarda 4.7 saat, 2. ayarda 3.4 saat, 3. ayarda 2.7 saat, 4. ayarda 2.0 saat, 5. ayarda 1.6 saat

Şarj Süresi

3.5 saat

Pil Ağırlığı

N/A

Pil Tipi

Lityum İyon

Pil Ömrü

N/A

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Precision PM4150 Easy Pulse Taşınabilir Oksijen Konsantratörü”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.