Geri
Ana sayfa » Konsantratör » Taşınabilir Oksijen Konsantratörü » Respirox FY600 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
Respirox

Respirox FY600 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

Respirox Oksijen Konsantratörü nü kullanıcı yanında taşıyabilir ve hareket halindeyken oksijen ihtiyacını karşılayabilir. Şu anda FY600 en kolay kullanılan ve güvenilir oksijen takviye cihazı haline gelmiştir.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Respirox Oksijen Konsantratörü nü kullanıcı yanında taşıyabilir ve hareket halindeyken oksijen ihtiyacını karşılayabilir. Şu anda FY600 en kolay kullanılan ve güvenilir oksijen takviye cihazı haline gelmiştir.

Evlerde sağlık bakımı amacıyla kullanılan geleneksel Oksijen Konsantratörleri hacmi, ağırlığı güç kaynağı vs. gibi sınırlamalara tabidir. Hasta bunları hareket halindeyken, seyahatteyken veya dışarıdayken oksijen almak için yanında taşıyamaz. Bu nedenle ancak oksijen tüpleri, oksijen torbaları veya kimyasal oksijen kaynakları kullanabilirler. Ancak bunlar uzun süreli oksijen ihtiyacını karşılayamaz.

Şirketimizin geliştirip ürettiği Respirox Oksijen Konsantratörünü müşteri yanında taşıyabilir ve hareket halindeyken oksijen ihtiyacını karşılayabilir. Şu anda FY600 en kolay kullanılan ve güvenilir oksijen takviye cihazı haline gelmiştir. FY600 geleneksel Oksijen yoğunlaştırma teknolojisini kullanırken bunu oksijen tasarrufu teknolojisiyle birleştirir. Bu kombine özellik makinenin büyüklüğünü ciddi ölçüde azaltarak FY600’ü taşınabilir hale getirir. Tipik bir Oksijen Yoğunlaştırıcı 20kg’dan fazla gelir. FY600 Oksijen Yoğunlaştırıcı ise 4,2 kg’dan daha az ağırdır.

FY600 bu küçük boyutlarıyla 5 L/dak oksijen besleyebilir ve ev dışında da kolayca taşınıp kullanılabilir. FY600 çalışırken devamlı olarak oksijen üretir, ancak oksijen sadece en yararlı olduğu nefes alma başlangıcında salınır

Taşınabilir binalar mail
İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Respirox FY600 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.