Genel Sağlık

Kyani Sunrise

Doğa binlerce yıldır, canlı renkteki besleyici zengin gıda maddeleri geliştirdi. Bu canlı pigmentler, bu bitkileri stres ve sert çevre koşullarına karşı korumak için uyarlanmıştır. Vahşi Alaska Yaban Mersini (Meyveler Kralı) içerisinde taşıyan Kyani Sunrise, bu hayat verici besin maddelerinin tüm spektrumlarını başarıyla dengelemek için hazırlanan vitaminlerin ve süper gıdaların ilk karışımıdır.

Araştırmacılar yaban mersininin yüksek düzeyde antioksidanlar da dahil olmak üzere sağlımızı düzenleyen birçok özelliği içerdiğini buldu. ABD Tarım Bakanlığı tarafından yürütülen bir araştırma, 24 çeşit taze meyve, 23 sebze, 16 bitki ve baharat, 10 farklı fındık ve 4 kurutulmuş meyve ile karşılaştırıldığında yaban mersini içeriğinin en yüksek antioksidan kapasitesine sahip olduğunu belirledi.

Alaska’nın zorlu büyüyen koşullarından dolayı, Vahşi Alaska Yaban Mersini’nin normal yaban mersininden daha yüksek besin değerlerine sahiptir. Gerçekten, çalışmalar, Alaska Yaban Mersi’nin, normal yaban mersini’nden en az on kat daha fazla antioksidan seviyesine sahip olduğunu göstermiştir.

Kyani​ Sunrise​ İçeriği

Kyani​ Sunrise, içeriğindeki kırmızı ve mor meyveler gibi süper gıdalar ile benzersiz bir doğal antioksidan deposudur. İçinde Vahşi Alaska Yaban Mersini, Kurt Üzümü, Üzüm Suyu, Ahududu, Nar Suyu, Havuç, Hint Dutu Meyvesi (Noni) özütü ile Greyfurt ve Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Üzüm Kabuğu Ekstraktı ve Brokoli vardır. Hiçbir sentetik ya da hayvansal ürün kullanmadan bedenimizin günlük vitamin, mineral, esansiyel aminoasit ve antioksidan ihtiyacının tamamını karşılayacak şekilde sıvı ekstrakt olarak hazırlanmış bir içecektir.

Bu meyve ve sebze ekstraktını sabah kahvaltıda içerek günlük ihtiyacınız olan B1, B2, B3, B5, B6, Biotin, Folik asit, B12, C, D3, Kalsiyum ve E vitamini, PABA, Taurine, L-Theanine, İnositol, Alo Vera, Propolis ile 50 mg eser elementi en doğal haliyle (meyve, sebzelerde ve diğer doğal kaynaklarda bulunduğu haliyle) almış olursunuz. Organik kimyasal bileşenler olan vitaminler, vücudumuzdaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırır ve düzenlerler. Koruyucu madde olarak sadece en zararsız kategorisinde yer alan potasyum sorbat içerir.

Alaska’nın soğuk ve uzun gecelerine karşı dayanıklı vahşi yaban mersini sıradan bir meyve değildir. Bu meyve, kendisini sert iklim şartlarından korumak için, kabuğunda bulunan ve renk bakımından zengin bir pigment olan antosiyan maddesini geliştirmiştir. Bu fitokimyasal, Vahşi Alaska Yaban Mersini’nin besleyiciliğinin kaynağını oluşturur ve sıradan yaban mersininden daha etkilidir. Alaska yaban mersini, Kyani Sunrise’ın içindeki temel madde olmasının yanı sıra, Kyäni kültürü ve azminin de bir simgesi olmuştur.

Kyani​ bu sebze ve meyvelerdeki vitamin ve mineralleri hiç bir ısıl işlem olmadan sadece %3 kayıp ile almayı sağlayan sıvı ekstraksiyon yöntemini geliştirmiş ve patentini almıştır. Bu sayede vücudun kendi kendini onarması için devamlı alması gereken ham maddeleri en sağlıklı ve doğal şekilde sunabilmektedir.

Kyani​ Sunrise Sağladığı Destekler

Sağlıklı bir kalbe sahip olmanıza yardımcı olur

• Bağışıklık sisteminizi güçlendirir

• Sindiriminizi geliştirir

• Bilişsel işlevleri destekler

• Zihinsel sağlığı arttırır

• Enerjinizi korumanıza destek olur

• Stres yönetiminde yardımcı olur

• Genel fiziksel ve zihinsel sağlığı geliştirir

airway nedir ne işe yarar, kyani faydaları, kyani ne ise yariyor, sunrise meyvesuyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güvenlik sorusu *