Geri
Ana sayfa » Kyani » Kyani Nitro Plus
Önceki ürün
Wizard Tam Yüz Maskesi 433,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

399,19 

Sonraki ürün
Resmed Quattro FX CPAP Maskesi Kafa Bandı 867,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

797,64 

Kyani Nitro Plus

Başkaları tarafından ölçülecek diğer bir kriter: Kyani Nitro Plus

Nitrik asidin öneminin araştırılması konusunda Nobel ödülü kazanmasından yola çıkılarak Nitro Plus son derece güçlü noni meyve özü içerir.

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Stok kodu: CP95RTD3682 Kategoriler: Etiketler: , , ,
Açıklama

Açıklama

Başkaları tarafından ölçülecek diğer bir kriter: Kyani Nitro Plus Nitrik asidin öneminin araştırılması konusunda Nobel ödülü kazanmasından yola çıkılarak Nitro Plus son derece güçlü noni meyve özü içerir. Güney Doğu Asya ve Pasifik Adaları kaynaklı noni meyvesi, besleyici ve tıbbi özelliklerinden dolayı nesiller boyunca kullanılmıştır. Ayrıca Kyani’nin CoQ10, Magnezyum, Çinko, Krom ve Niasin ile zenginleştirilmiş bu benzersiz yeni ürünü aşırı performans gösterdiğiniz durumlarda sizi destekleyecektir.
 
 
 
 
 

Kyani Nitro Plus içindekiler:

 
 
B1 Vitamini (Tiamin). Tiamin sağlığınız için aşağıdaki yararları sağlar: • metabolizmanın normal enerji verimine katkıda bulunur. • sinir sisteminin normal işleyişine katkıda bulunur. • normal psikolojik fonksiyonlara katkıda bulunur. • kalbin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur
 
Çinko. Çinko sağlığınız için aşağıdaki yararları sağlar: normal asit-baz metabolizmasına katkıda bulunur normal karbonhidrat metabolizmasına katkıda bulunur. normal bilişsel fonksiyonlara katkıda bulunur normal DNA sentezine katkıda bulunur normal fertilite ve üremeye katkıda bulunur normal makrobesin metabolizmasına katkıda bulunur normal yağ asitleri metabolizmasına katkıda bulunur normal A vitamini metabolizmasına katkıda bulunur normal protein sentezine katkıda bulunur kemik normalliğinin korunmasına katkıda bulunur normal saç bakımına katkıda bulunur normal tırnak bakımına katkıda bulunur normal cilt bakımına katkıda bulunur kandaki normal testosteron seviyelerinin korunmasına katkıda bulunur normal görme işlevinin korunmasına katkıda bulunur bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkıda bulunur hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkıda bulunur hücre bölünmesi sürecinde rolü vardır.
 
Krom. Krom sağlığınız için aşağıdaki yararları sağlar: normal makrobesin metabolizmasına katkıda bulunur normal kan şekeri seviyelerinin korunmasına katkıda bulunur
İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Kyani Nitro Plus”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.