Philips Respironics

Philips Respironics InnoSpire Essence Nebülizatör Cihazı

 

Stokta kalmamıştır.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Satış Yönetmeliği doğrultusunda fiyat yayınlamak yasaklanmıştır.

 

Açıklama

Açıklama

Philips Respironics Innospire Essence ile tedavinizi en kısa ve en etkili şekilde tamamlayabilirsiniz. 2,5 ml’lik ilacın nebül süresi maksimum 5-7 dakikadır. Tedavinizi maske veya ağızlık ile yapabilirsiniz. Eşsiz SideStream teknolojisi sayesinde ilacın %80’ini 1-5 mikron arasında parçacıklara ayrıştırır. Böylece tedavinin etkinliği maksimum seviyeye çıkarılır. Oldukça sessiz çalışmaktadır. Yalnızca 1,5 kg ağırlığındadır, kolayca taşınabilir, pratiktir. İlacı minimum buhar ile akciğerlere iletir, bu da enfeksiyon riskini önemli ölçüde azaltmak anlamına gelir. 2 yıl garantilidir.

 
Daha hızlı teslimat için aktif Venturi sistemi

Essence, aktif bir Venturi sistemine sahip olan ve kompresör tarafından sağlananlara ek olarak hava akışı sağlayan SideStream nebulizerler ile verimli bir şekilde çalışır ve daha hızlı ilaç verilmesi ve daha kısa tedavi süreleri sağlar. Diğer geleneksel nebülizatörlerden daha az parça ile montajı veya temizliği kolaydır. SideStream’in eşsiz tasarımı, zamanla ilaçların tutarlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

Evde uyum kompakt ve şık

Şık tasarım, bir el aparatı yerleştirme istasyonu, filtre ve güç kablosu içerir ve ev ortamına zarif bir şekilde uyum sağlar. Uluslararası güvenlik ve temel performans standardı IEC 60601-1 üçüncü baskı ve değişiklikleriyle uyumludur.

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.