Geri
Ana sayfa » Nebulizatör » Kompresörlü Nebulizatör » Philips Respironics Sami the Seal Pediatrik Nebülizatör
Philips Respironics

Philips Respironics Sami the Seal Pediatrik Nebülizatör

1.738,90 

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Philips Respironics Sami the Seal pediatrik nebülizatör, çocuklara, ebeveynlerine ve çocuk doktorlarına hitap eden ve aerosol tedavisine uyumu destekleyen bir mühür şeklinde şekillendirilmiştir. Yüksek verimli SideStream nebulizerlerimizle işbirliği yapıyor.

Hızlı, etkili ilaç dağıtımı için SideStream nebulizerler

SideStream yeniden kullanılabilir ve tek kullanımlık nebülizerler, yaygın olarak reçete edilen solunum ilaçları ile kullanılabilir ve hızlı, verimli ve ekonomik ilaç dağıtımı sunar. Her iki nebulizatörde, kompresör tarafından sağlananlara ek olarak hava akışı sağlayan venturi teknolojisi, daha hızlı ilaç dağıtımı ve daha kısa tedavi süreleriyle sonuçlanır.

Karakter maskesi çocuklara hitap ediyor

Sami the Seal kompresör nebülizör sistemi ile kullanım için Tucker the Kaplumbağa pediatrik maskesi aynı zamanda çocuklara hitap edecek ve uygunluğu destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Tucker hem SideStream tek kullanımlık hem de tekrar kullanılabilir nebülizörlerle kullanılabilir ve gözlerin içinde ve etrafındaki aerosol birikimini azalttığı kanıtlanmıştır.

Çocuk çekmek için bir mühür gibi şekillendirildi

Eğlenceli mühür şekli ve rengi çocukları çekmek ve tedaviye uyum sağlamak için onları desteklemek için tasarlanmıştır.

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Philips Respironics Sami the Seal Pediatrik Nebülizatör”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.