Geri
Ana sayfa » Nemlendirici » ResMed HumidAir Su Kabı
Önceki ürün
Respirox G1 Serisi Nemlendirici Su Kabı 781,90 

Sepette Ek -10.00% İndirim

703,71 

Sonraki ürün
Löwenstein prisma SMART Auto CPAP Cihazı 10.508,90 

Sepette Ek -10.00% İndirim

9.458,01 

ResMed

ResMed HumidAir Su Kabı

1.389,90 

Sepette Ek -10.00% İndirim

1.250,91 

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

ResMed HumidAir Nemlendiricinizin yeni gibi çalışmasını sağlamak için her 12 ayda bir değiştirilmelidir. Su haznesi, temizlenmek ve yeniden doldurulmak için kapağı kolayca yukarı kalkar.

Uyumlu olduğu modeller:

ResMed AirSense 10 Elite
ResMed AirSense 10 AutoSet
ResMed AirCurve 10
ResMed Lumis 10

Kullanımdan sonra dokunmak için çok sıcak olabileceğinden, haznenin soğuması için on dakika bekleyin. Soğutma gerçekleşirken cihazın ekranın sağ üst köşesinde mavi kar tanesi görünecektir.

Maksimum Doldurma Seviyesi İpuçları

 • Su haznesini maksimum doldurma çizgisinin üzerinde doldurmayın.  Nemlendirici veya cihazınızda hasar meydana gelebilir.  Su deposu aşırı doldurulursa, kapağını kapatırken su sızabilir.
 • Sadece oda sıcaklığında damıtılmış su kullanın.  Suya herhangi bir kimyasal veya katkı maddesi koymayın.  Ekleyeceğiniz ek maddeler olası hava yolu tahrişi veya hasarı oluşturabilir.
 • Su haznesini nemlendiricinin içindeyken doldurmaya çalışmayın.
 • Su haznesi takılı olmadan nemlendiriciyi açmayın.  Su haznesinde su yoksa Nemlendirici sayı ayarı 0’da kalmalıdır.
 • Su haznesinde su varken nemlendiriciyi hareket ettirmeyin.

 

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Uyumlu Model

, ,

Su Kabı Boyutu

400 mL

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed HumidAir Su Kabı”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.