Philips Respironics, Uncategorized @tr

Philips CPAP Cihazı

2007 yılında Respironics Uyku ve Solunum Cihazları (CPAP Cihazı, BiPAP Cihazı, BiPAP ST Cihazı vb.) 5,1 milyar dolara satın alacağını açıklayan Philips 2008 yılında bu anlaşmayı sağladı. Amerika’nın Uyku ve Solunum Cihazları üreticilerinin en büyüklerinden biri olan Respironics’i satın alarak piyasa giren Philips agresif büyümesini sürdürdü.

Respironics, özellikle obstrüktif uyku apnesi gibi uyku ve solunum bozukluklarını teşhis ve tedavi etmek için evde kullanılan tıbbi ekipmanlara odaklanmıştır. Son yıllarda yıllık yüzde 19 civarında bir bileşik büyüme oranı kaydeden Respironics’in en büyük rakibi ResMed‘dir.

Philips satın almadan sonra Respironics adını kullanmaya devam ederek Philips Respironics olarak yoluna devam etmektedir. Satın almanın ardından farklı distribütörlerle Türkiye’de de faaliyetlerine devam eden Philips Respironics şuanda Philips çatısı altındadır.

Philips CPAP Cihazı Ürün Çeşitleri

Philips Respironics, şık dizaynı ve en ihtiyaç duyulan temel özellikleri bir ayara getirerek, Philips kalitesiyle uygun fiyatlı Dorma 100 CPAP cihazını geliştirdi.

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı, sonuç izleme özellikleri, Bluetooth teknolojisine ve basınç azaltma özelliklerine sahip olarak tasarlanmış manuel CPAP Cihazı.

cpap nasilcalisir, bipap cihazı fiyatları, philips respironics türkiye distribütörü, Antalyada solunum cihazı, uyku apnesi philips respironics türkiye distribütörü, uyku apnesi philips respironics, philips uyku apnesi cihazı bayi istanbul, philips respironics türkiye, philips respironics bipap, phılıps respıronıcs bıbap cıhazı bar ayarı nası yapılır, philips dorma 200 fiyat, cbab, bipap cihazının faydaları, bibap cihazı şartnamesi, asv cihaz ne demek, uyku maskesinin hafiza karti

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güvenlik sorusu *