2007 yılında Respironics Uyku ve Solunum Cihazları (CPAP Cihazı, BiPAP Cihazı, BiPAP ST Cihazı vb.) 5,1 milyar dolara satın alacağını açıklayan Philips 2008 yılında bu anlaşmayı sağladı. Amerika’nın Uyku ve Solunum Cihazları üreticilerinin en büyüklerinden biri olan Respironics’i satın alarak piyasa giren Philips agresif büyümesini sürdürdü.

Respironics, özellikle obstrüktif uyku apnesi gibi uyku ve solunum bozukluklarını teşhis ve tedavi etmek için evde kullanılan tıbbi ekipmanlara odaklanmıştır. Son yıllarda yıllık yüzde 19 civarında bir bileşik büyüme oranı kaydeden Respironics’in en büyük rakibi ResMed‘dir.

Philips satın almadan sonra Respironics adını kullanmaya devam ederek Philips Respironics olarak yoluna devam etmektedir. Satın almanın ardından farklı distribütörlerle Türkiye’de de faaliyetlerine devam eden Philips Respironics şuanda Philips çatısı altındadır.

Philips CPAP Cihazı Ürün Çeşitleri

Philips Respironics, şık dizaynı ve en ihtiyaç duyulan temel özellikleri bir ayara getirerek, Philips kalitesiyle uygun fiyatlı Dorma 100 CPAP cihazını geliştirdi.

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı, sonuç izleme özellikleri, Bluetooth teknolojisine ve basınç azaltma özelliklerine sahip olarak tasarlanmış manuel CPAP Cihazı.

cpap nasilcalisir, philips respironics türkiye distribütörü, bipap cihazı fiyatları, philips respironics türkiye, philips respironics bipap, phılıps respıronıcs bıbap cıhazı bar ayarı nası yapılır, philips dorma 200 fiyat, Antalyada solunum cihazı, cpap fiyat, cbab, bipap cihazının faydaları, bibap cihazı şartnamesi, uyku maskesinin hafiza karti

Şimdiye kadar yorum yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Web Sitesi Alanı Isteğe Bağlı.

YORUMYORUM
AdınızAdınız
EmailEmail
Website AdresiWebsite Adresi

Güvenlik sorusu *Zaman sınırı aşıldı. Lütfen captcha'yı bir kez daha doldurun.