Philips Respironics, Teknolojiler

Philips DreamStation 2 Satışa Sunuldu

Philips Respironics, yeni ve geliştirilmiş DreamStation 2 Auto CPAP cihazını satışa sundu. Philips DreamStation 2 ‘nin geliştirilmesiyle birlikte DreamStation serisine göre daha hafif, daha kompakt bir birime dönüştürdü. Tamamen yeniden tasarlanan DreamStation 2 serisi sadece tasarım olarak değil yazılımsal ve donanımsal yeni özellikler eklendi – bu özelliklerin tümü hastaların CPAP tedavisini konforunu geliştirmeyi amaçlandı.

Daha Küçük, Daha Hafif Auto CPAP Cihazı

Philips DreamStation 2 Auto CPAP cihazı yeni küçültülmüş tasarımı sayesinde artık piyasadaki diğer otomatik CPAP cihazlarından %22 daha küçük ve %16 daha hafiftir. İlk başarılı tasarımlarını geliştiren Philips Respironics mühendisleri ayrıca bu seriyi Philips Respironics DreamStation serisinden %29 daha küçük yapmayı başardılar. Daha küçük, daha kompakt tasarımı, cihazı rahatlıkla seyahatlerinizde daha kolay taşımaya ve komodininizde daha az yer kaplaması sağlar.

Ramp Plus Özelliği Yeni CPAP Kullanıcılarına Yardımcı Oluyor

Philips DreamStation 2 eklenen yeni Ramp Plus özelliği kullanıcılara daha iyi uyum sağlar. Yeni CPAP hastaları, öngörülen basınç ayarlarına uyum sağlamakta zorlandıkça, Ramp Plus onları daha düşük daha rahat bir basınç ayarıyla CPAP tedavisine kolaylaştırır. Uykuya daldıklarında, Ramp Plus otomatik olarak reçete edilen ayara geçer, böylece hastalar bütün gece boyunca CPAP cihazıyla uyumlu olur.

Dahili Nemlendirme

Dahili nemlendirmenin faydası, kullanıcıların artık isteğe bağlı nemlendiricilerini eklemelerine gerek olmadığı anlamına gelir ve bu, seyahatlerde fazlaca yer kaplamasına neden olur. Dahili tasarımı, ek ekipman gerekmeden sabahları burun ağrısını ve boğaz kuruluğunu önlemek için nemli basınçlı hava sunar.

Yeni nemlendirici tasarımı, DreamStation Go sürümünün basitliği üzerine inşa edilmiştir. Su haznesini dışa doğru çekin, suyla doldurun ve yerine oturana kadar geri itin. Hastalar nemlendiriciyi tek elle kolayca doldurabilir veya değiştirebilir.

Gelişmiş Akıllı Özellikler CPAP Cihazı Uyumunu Arttırır

Yeni Philips DreamStation 2, entegre hücresel modemi(SIM kart) ve basitleştirilmiş Bluetooth kullanarak daha kolay uzaktan kurulum sunar, böylece uyku verilerinize zahmetsizce erişebilirsiniz.

Gelişmiş bağlantının faydaları şunları içerir:

  • CPAP cihazında kolay ve hızlı değişiklikler yapılabilir
  • Auto CPAP cihazında en iyi performansını elde etmek için gelişmiş Performans Kontrolü ile sorun giderme
  • Otomatik olan nokta basınç ayarlamalarıyla CPAP deneyiminizi özelleştirmenize olanak tanıyan tescilli kişiselleştirilmiş ayarlar

Philips Respironics DreamStation 2

  • Karmaşık olmayan komidin için gizli kablo yönlendirme
  • Uyku menülerine ve konfor ayarlarına erişmek için renkli dokunmatik ekran
  • Şık, modern, tek düğmeli tasarım

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu *