Geri
Ana sayfa » Philips Respironics Amara View Full Face CPAP Maskesi Medium
Sonraki ürün
Respirox G2S Auto CPAP Cihazı Nemlendiricili + BMC P2 5.223,90 

Sepette Ek -20.00% İndirim

4.179,12 

SıcakHIZLI
TESLİMAT
Philips Respironics

Philips Respironics Amara View Full Face CPAP Maskesi Medium

1.741,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.601,72 

Philips Respironics firmasının geliştirdiği yeni Ağız ve Burun Maskesi Amara View alın desteği olmadan Full Face maske kullanmanın rahatlığını yaşayın.

Yedek parça ve aksesuarlara mı ihtiyacınız var? Şimdi satın al

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Philips Respironics firmasının geliştirdiği yeni Ağız ve Burun Maskesi Amara View alın desteği olmadan Full Face maske kullanmanın rahatlığını yaşayın.

Ağız Burun maskelerinde geleneksel olarak kullanılan alın desteğini ortadan kaldıran Philips Respironics Amara View görüş açısını genişleterek konforlu bir tedavi sunuyor. Muhteşem tasarımıyla Philips Respironics Amara View burun deliklerine oturarak kaçakları engellerken benzersiz bir tedavi deneyimi sunar. Maske burun açıklığının rahatlıkla konumlandırılmasıyla ve başlığının ayarlanmasıyla tam olarak oturmasını sağlar.

Özellikler

 • Geniş görüş açılı tasarım
 • Burun yastıkçığı 
 • Hafif malzeme
 • Evrensel boyutu maske çerçevesi
 • Taç askı ayarlanabilir kafa bandı
 • Tak-Çıkar kafa bandı klipsler

Geniş Görüş Açılı Tasarım

Tasarımı sayesinde size geniş bir görüş açısı sunar. Bu tam yüz maskesi baş tacı maske önünden uzanan başlık tarafından sağlanan ek desteği ile burun ve ağız tabanı etrafında oluşturulan güçlü mühür tarafından kontrol edilir. Diğer tam yüz maskelerinin aksine, bu maskeyi kararlı bir alın destek ihtiyacı yoktur.

Burun Yastıkçığı

Burun deliği açmadan ve burun tahriş etmeden burun deliklerine gerekli basıncı sağlamak için tasarlanmıştır. Yavaşça uyum bulmak için burun açıklığı üzerine burnunuzu rahatça oturur.

Hafif Malzeme

Minimalist tasarımıyla göz dolduran Philips Respironics Amara View Tam Yüz CPAP Maskesi hafif malzemelerden oluşmaktadır. 

Evrensel Boyutlu Maske Çerçeve

Amara Tam Yüz Maskesi evrensel bir maske çerçevesi bulunmaktadır. Bu gerektiğinde kullanıcının kolayca farklı boyutta silikon ile değiştirmeye olanak sağlayan bir özelliktir. Basitçe, Amara tam yüz yastığı bulmak doğru boyutu seçin ve değiştirin.

Taç Askı Ayarlanabilir Şapkalar

Amara Tam Yüz maskesi maske çerçevesinin etrafında ayarlama ve başın üst kısmında bir taç kayışı kullanılmış yenilikçi kafa bandı sayesinde kolayca ayarlanabilmektedir. Taç kayış sistemi farklı basınç ihtiyaçlarında stabil kalarak kaçakları engellemeye yardımcı olur.

Tak-Çıkar Kafa Bandı Klipsleri

Gecenin ortasında uyanmak zor olabilir. Hızlıca çıkarmak için kafa bandında bulunan klipsleri ileri doğru itin.

Paket İçeriği
– Philips Respironics Amara View Medium

cpap respironics china
Ek bilgi
Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılmaz

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Philips Respironics Amara View Full Face CPAP Maskesi Medium”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.