Philips Respironics DreamWisp Burun Maskesi daha fazla konfora merhaba. Çerçeve bağlantısı ve üç farklı boyutta silikon ile birlikte gelir: küçük, orta ve büyük; hemen hemen her yüze kolayca uyum sağlar. DreamWisp kişisel rahatınıza önem verir ve neredeyse her uyku pozisyonunda uyumanıza izin verir – hatta yüzüstü yattığınızda bile.

Başın üstünde bulunan hortum bağlantısı aynı zamanda 360 derece döner bu aktif uyuyanlar için mührü kırmadan daha fazla esneklik sağlar. Maskenin çoğunu gözün önünden kaldırarak geniş bir görüş açısı sağlar. Okumak, TV izlemek veya telefon kullanmak gibi en sevdiğiniz yatma zamanı etkinliklerine rahatça yapabilirsiniz.

Genel olarak, DreamWisp, DreamWear ve Wisp maskelerindeki en popüler tasarım öğelerini bir araya getirerek, rahatınız için tek bir çözümde birleştirir.

 

 

Ürün Özellikleri:

Herhangi bir uyku pozisyonunda uyumanıza olanak verir
Üç boyutta silikon içerir (Küçük, Orta ve Büyük)
Başın üstünde hortum bağlantısı, yüklenmeyi ve çekmeyi azaltır
Çerçeve ve silikon bulaşık makinesinde yıkanabilir
İçi boş çerçeve parçaları en aza indirir
Nazik silikon burun delikleri çevresinde daha iyi bir mühür oluşturmaya yardımcı olur
Manyetik başlık klipsleriyle minimalistik tasarım
Çoklu ekshalasyon portları gürültüyü azaltmaya yardımcı olur

 

Her uyku pozisyonunda uyumak için tasarlandı

Yan mı uyuyorsunuz yoksa yüzüstü mü uyuyorsunuz? Maske kullanırken en sevdiğin uyku pozisyonundan vazgeçmek zorunda kaldın? DreamWisp Burun Maskesi, uyku pozisyonunuzdan ödün vermek zorunda kalmazsınız. DreamWisp hafif ve çok esnektir.

 

 

Üç boyutta silikon

Küçük, orta veya büyük bir burun/yüz tipine mi sahipsiniz? DreamWisp, üç boyutta silikon içerir, böylece boyut tahmin etmek zorunda kalmazsınız. Mükemmel uyumu bulana kadar her birini deneyebilir, birkaç boyutta deneme yapabilirsiniz. Gerekirse ayrıca satın alabileceğiniz ekstra küçük ve ekstra büyük silikon da mevcuttur.

 

 

Baş üstü hortum bağlantısı, aktif uyuyanlar için harika

Genelde sabah hortumunuza dolanmış uyanıyorsanız, hortum bağlantısındaki 360 derecelik dönüşü takdir edeceksiniz. En az sizin kadar aktif olacak ve hortumunuzu dolanmasına engel olmaya yardımcı olacaktır. Hortum bağlantısını başın üst kısmına yerleştiren tasarım, kütlenin büyük bir kısmını önden taraftan uzaklaştırır.

 

 

Çerçeve ve silikon bulaşık makinesinde yıkanabilir

CPAP ürünlerini bulaşık makinesinde yıkamayı sevenler için, bu maskenin çerçevesi ve silikonu haftada bir kez bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bez kafa bandını bu şekilde yıkamayın, çünkü başlığa zarar verebilir veya gevşemelere neden olabilir. Bulaşık makinesinde temizlik, çerçevenin içi gibi ulaşılması zor yerlerin temizlenmesine yardımcı olacaktır.

 

 

İçi boş çerçeve tasarımı daha az parça anlamına gelir

DreamWisp, hava dirsekten çerçeveye geçer ve sonra silikona ulaşır. Bu, parçaları en aza indirmeye yardımcı olur ve yüzdeki temas noktalarının sayısını azaltır. Bu, daha az kızarıklık ve daha az tahriş anlamına gelebilir.

 

 

Burun burun çevresindeki nazik silikon keçeleri

Mevcut burun maskeniz, burun deliklerinin tabanına terapi havası vermek için tasarlandıysa, bazı durumlarda iyi bir sızdırmazlık elde etmenizi daha zor olabilir. DreamWisp, bu sorunu, burun tabanı çevresinde bir sızdırmazlık sağlayan bir destek sağlayarak çözer, daha güvenilir bir uyum sağlar. Silikon aynı zamanda genellikle burun üstü silikonlardan kütleyi minimuma indirir, yatmadan önce en sevdiğiniz aktivitelere yapmayı mümkün kılar.

 

 

Manyetik kafa bandı klipsleriyle minimalistik tasarım

Manyetik kafa bandı klipsleri takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır bu ayrıca kafa bandının maske çerçevesine sabitlenmesi için de iyi bir iş çıkarır. Yüzde daha az temas noktası, ciltte daha az iz ve daha az baskı oluşturmaya yardımcı olan minimalist bir tasarımla destekler.

 

 

Birden fazla ekshalasyon portu daha az gürültü oluşturur

Solunan havayı dışarı vermek kullanılan ekshalasyon portlarının birden fazla olması, ortaya çıkan gürültüyü azaltır. Bu, uykuya dalmayı ve uykuda kalmayı kolaylaştırabilir. Ayrıca yatak odası ortakları için daha az sıkıntılı durum anlamına gelir.