Philips, CPAP, BiPAP, Auto CPAP ve Solunum Cihazlarını Geri Çağırıyor!

Philips; ihtiyatlı olmak adına ve mevcut bilgiler doğrultusunda bu güncellemeyle belirli Philips Sürekli Pozitif Hava Yolu Basıncı (CPAP), İki Düzeyli Pozitif Hava Yolu Basıncı (BPAP) cihazları ve Mekanik Ventilatörlerde kullanılan ses azaltma köpüğü ile ilgili potansiyel sağlık risklerinin bulunduğu bilgisini paylaşmıştır.

Detaylı Bilgi

Geniş bir yelpazeye sahip Philips Respironics Uyku Apne Cihazı Fiyatı değişkendir. Model ve istediğiniz konfor özelliklerine göre fiyat değişmekle birlikte maske seçimi fiyatın değişmesinde önemli etkendir.

BİLİYOR MUYDUNUZ?

CPAP “Sürekli pozitif hava yolu basıncı“ anlamına gelir. Neredeyse tüm cihazlar, özellikle cihaz için tasarlanmış seyahat çantası ile birlikte gelir. Özellikleri karşılaştırmanız gerekirse, yalnızca ilgilendiğiniz cihazları kontrol edin ve liste sayfasının üstündeki “Karşılaştır” düğmesine tıklayın.

Philips Respironics

21 Aralık 2007’de Respironics, Philips ile bir birleşme anlaşması yaptığını duyurdu. Philips, Respironics’in tüm hisselerini hisse başına 66$ ve toplam 5.1 milyar $ ‘a satın alma konusunda anlaştı. 14 Mart 2008’de Philips, Respironics’in satın alınması için ihale teklifinin kabul edildiğini açıkladı.

Sonuç, bugün solunum ve uyku ürünleri geliştiren ve dağıtan Philips Respironics şirketinin evrimiydi. Respironics, özellikle obstrüktif uyku apnesi (OSA) gibi solunum ve uyku bozukluklarının teşhisi ve tedavisi için evde kullandığınız tıbbi ekipmanları üretmeye odaklanmıştır. 

Firmanın ürünleri, CPAP, BiPAP (İki seviyeli non-invaziv ventilasyon) cihazları, oksijen konsantratörleri, hastane ventilatörleri, astım tedavi çözümleri ve SIDS riski altındaki bebekler için bebek apne monitörleri dahil olmak üzere obstrüktif uyku apnesinin tanı ve tedavisine yönelik cihazları içerir.

Philips Respironics markası ürünlerinden bazıları.

Evde bakım nabız oksimetre sistemleri
Non-invaziv ventilasyon sistemleri
Oksijen konsantratörleri
CPAP cihazı ve BiPAP cihazı
Taşınabilir ev vantilatörleri
CPAP Maskesi
Titrasyon sistemleri
Uyku test sistemleri

philips uyku apnesi cihazı fiyatları, philips otomatik cpap cihazı fiyatları, uyku cıvatası fiyat, cpap philips, uyku apnesi cihazları, uyky apnesi cihazlari fiyat, philips respironics 500Dorma otospaps fiyatl, uyku apnesi cpap cihazi fiyati, uyku adnesicihaz fiyatlari, philips solunum cihazı, philips uyku apnesi cihazları, pphilips marka uyku apne cihazi, otomatik cpap cihazı fiyatları, KONSANTRATÖR CİHAZI FİYATI, uyku apnesi cihazı ve fiyatları, uyku apnesi cpap cihazı fiyatları, apne cihazlari fiyatlari, uyku apnesi için subap fiyatları, uyku apnesi makine fiyatları, uyku apnesi solunum cihazı fiyatları, uyku cıhazı pilipis, uykuapnesinaletinfiati, uyku apnesi cihazı philips fiyatı, uyku apne maskesi kayseri, uyku apne cihazlari, cpap aleti fiyatlari, Cpap cihazı phlips, cpap makinesi fiyat, FHILIPS APNE CİHAZI, oto cpap cihazı fiyatı, philips cpap, philips DreamStation apne cıhazı fiyatı, philips uyku apnesi cihazi fiyati, uyku abnesi makinası, uyku apne, uyku apne cihazi philps, \philips uyku apnesi cihazi