Geniş bir yelpazeye sahip Philips Respironics Uyku Apne Cihazı Fiyatı değişkendir. Model ve istediğiniz konfor özelliklerine göre fiyat değişmekle birlikte maske seçimi fiyatın değişmesinde önemli etkendir.

BİLİYOR MUYDUNUZ?

CPAP “Sürekli pozitif hava yolu basıncı“ anlamına gelir. Neredeyse tüm cihazlar, özellikle cihaz için tasarlanmış seyahat çantası ile birlikte gelir. Özellikleri karşılaştırmanız gerekirse, yalnızca ilgilendiğiniz cihazları kontrol edin ve liste sayfasının üstündeki “Karşılaştır” düğmesine tıklayın.

Philips Respironics PR System One BiPAP AVAPS

(1 müşteri yorumu)

PR System One BiPAP AVAPS invaziv olmayan iki seviyeli solunum destek cihazıdır. Yetişkin hastalarda kullanılabildiği gibi 7 yaş ve 18 kg üstü çocuklarda da kullanılabilmektedir.

Philips Respironics Dorma 100 CPAP Cihazı

(1 müşteri yorumu)

Philips Respironics, şık dizaynı ve en ihtiyaç duyulan temel özellikleri bir ayara getirerek, Philips kalitesiyle uygun fiyatlı Torch CPAP cihazını geliştirdi.

Philips Respironics PR Sistem One Auto CPAP Cihazı + Nemlendirici + Maske

(1 müşteri yorumu)

Philips Respironics’den Otomatik CPAP cihazlarında yepyeni bir ürün, PR System One REMstar Auto A-Flex! Hastanın gece boyunca

Philips Respironics BiPAP autoSV Advanced

Santral Apne, Cheyne-Stokes Solunumu, Kompleks Apne tedavisinde en yeni teknolojiyi, Philips markası ile piyasaya sürülen BiPAP AutoSV cihazında bulacaksınız.

Philips Respironics DreamStation Auto CPAP Cihazı

(15 müşteri yorumu)

Philips Respironics DreamStation Auto CPAP Cihazı, şık, kullanıcı dostu bir otomatik CPAP cihazıdır. DreamStation Auto CPAP, Bluetooth bağlantısı, SmartRamp ve OptiStart gibi birçok gelişmiş özelliklere sahiptir. Terapi havasına ısı ve nem katarak konforu artırmak için opsiyonel DreamStation Isıtmalı Nemlendirici de mevcuttur.

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı

(6 müşteri yorumu)

Philips Respironics tarafından üretilmiştir.

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı, sonuç izleme özelliklerine sahip daha yumuşak bir ortam yaratmak için Bluetooth kablosuz iletişim teknolojisini ve basınç azaltma özelliklerini kullanmak için tasarlanmış manuel CPAP cihazıdır. Daha fazla konfor için DreamStation Isıtmalı Nemlendirici ile eşleştirin. Bağlandığında, makine ve nemlendirici, su bölmesinden terapi havasına sıcak hava sağlar. Makineyi, bir akıllı telefon veya tabletteki sonuçları görüntülemek için kablosuz teknolojiyi kullanarak kişiselleştirilmiş bir DreamMapper uygulaması hesabına bağlayın.

Philips Respironics DreamStation Go Auto CPAP Cihazı

(1 müşteri yorumu)

Philips Respironics DreamStation Go Auto CPAP Cihazı, Dream ailesinin en yeni üyesidir, sadece 843 gramdır!

Philips Respironics Dorma 500 Otomatik CPAP Cihazı

(1 müşteri yorumu)

Philips Respironics DORMA 500 Otomatik CPAP Cihazı obstrüktif uyku apnesi hastaları için ideal bir cihazdır.

Philips Respironics

21 Aralık 2007’de Respironics, Philips ile bir birleşme anlaşması yaptığını duyurdu. Philips, Respironics’in tüm hisselerini hisse başına 66$ ve toplam 5.1 milyar $ ‘a satın alma konusunda anlaştı. 14 Mart 2008’de Philips, Respironics’in satın alınması için ihale teklifinin kabul edildiğini açıkladı.

Sonuç, bugün solunum ve uyku ürünleri geliştiren ve dağıtan Philips Respironics şirketinin evrimiydi. Respironics, özellikle obstrüktif uyku apnesi (OSA) gibi solunum ve uyku bozukluklarının teşhisi ve tedavisi için evde kullandığınız tıbbi ekipmanları üretmeye odaklanmıştır. 

Firmanın ürünleri, CPAP, BiPAP (İki seviyeli non-invaziv ventilasyon) cihazları, oksijen konsantratörleri, hastane ventilatörleri, astım tedavi çözümleri ve SIDS riski altındaki bebekler için bebek apne monitörleri dahil olmak üzere obstrüktif uyku apnesinin tanı ve tedavisine yönelik cihazları içerir.

Philips Respironics markası ürünlerinden bazıları.

Evde bakım nabız oksimetre sistemleri
Non-invaziv ventilasyon sistemleri
Oksijen konsantratörleri
CPAP cihazı ve BiPAP cihazı
Taşınabilir ev vantilatörleri
CPAP Maskesi
Titrasyon sistemleri
Uyku test sistemleri

philips uyku apnesi cihazı fiyatları, philips otomatik cpap cihazı fiyatları, uyku cıvatası fiyat, cpap philips, uyku apnesi cihazları, uyky apnesi cihazlari fiyat, philips respironics 500Dorma otospaps fiyatl, uyku apnesi cpap cihazi fiyati, uyku adnesicihaz fiyatlari, philips solunum cihazı, philips uyku apnesi cihazları, pphilips marka uyku apne cihazi, otomatik cpap cihazı fiyatları, KONSANTRATÖR CİHAZI FİYATI, uyku apnesi cihazı ve fiyatları, uyku apnesi cpap cihazı fiyatları, apne cihazlari fiyatlari, uyku apnesi için subap fiyatları, uyku apnesi makine fiyatları, uyku apnesi solunum cihazı fiyatları, uyku cıhazı pilipis, uykuapnesinaletinfiati, uyku apnesi cihazı philips fiyatı, uyku apne maskesi kayseri, uyku apne cihazlari, cpap aleti fiyatlari, Cpap cihazı phlips, cpap makinesi fiyat, FHILIPS APNE CİHAZI, oto cpap cihazı fiyatı, philips cpap, philips DreamStation apne cıhazı fiyatı, philips uyku apnesi cihazi fiyati, uyku abnesi makinası, uyku apne, uyku apne cihazi philps, \philips uyku apnesi cihazi