Geliştirilmiş System One, hem hasta deneyimlerini hem de klinik deneyimleri geliştiren yenilikçi teknolojiler ve özellikler sunmaktadır.

Azaltılmış ses düzeyleri

System One, sektör lideri basınç tahliye teknolojileri Flex Family daha sessiz şekilde çalışması için tasarlanmış olan gelişmiş WhisperSmart teknolojimizin eklenmesiyle, piyasada bulunan cihazlar arasında, en gerekli olduğu anda (Hastalar onun üzerinde nefes alırken) en sessiz şekilde çalışabilen cihazlardan birisi haline gelmiştir.

Uzaktan kontrollü çiftli modlar

System One BiPAP Pro ve BiPAP Auto cihazları, hem iki seviyeli hem de CPAP yetenekleriyle donanımlı şekilde sunulur; klinisyenler ve tedarikçiler tarafından hastanın tedavisi için (bilgisayar vasıtasıyla uzaktan kontrol de dâhil olmak üzere) ayarlamalar yapılması gerektiğinde, modlar arasında kolaylıkla geçiş yapılabilir. Her iki seçeneğin tek bir ünitede birleştirilebilmesi, tedarikçileri hastaların evlerine ek ziyaretlerde bulunma gerekliliğinden kurtarır.

Geliştirilmiş nem çıkışı ve kontrolü

Geliştirilmiş nem çıkışı özelliğiyle System One, damlacıklaşmayı önemli ölçüde azaltırken, hastanın rahatını sağlayacak beş nem ayarı sunar. Ayrıca, “klasik” mod ayarı yapılmak istendiğinde Nem Kontrolü’nün kapatılmasına imkân tanır.

System One’ın nem kontrolüyle ilgili olarak daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Maskenin yerleşmesinin ve sızdırmazlık durumunun izlenmesi

Maske yerleşmesi özelliği sayesinde System One Auto cihazları, hastalara, maskelerinin sızdırmazlık durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebilme imkânı tanır. Ayrıca taban hattından gelen baskıların gece boyunca artması durumunda ne gibi sızmalar oluşabileceğinin görülmesine yardımcı olur.

Gece kontrol kolaylığı

Arkadan aydınlatmalı ekran sayesinde hastalar, System One’ın ara yüzünü karanlıkta dahi görebilirler.

Geliştirilmiş filtreleme tasarımı

Tüm cihazlarımızla birlikte sunulan çok küçük beyaz filtre, cihazın ses düzeyinde bir artışa sebep olmadan ve verimini düşürmeden hastanın rahatını artırabilecek filtreleme özelliği sağlar.

15 mm boru seçeneği

System One, hastanın rahatını artıracak ve tedavinin isteğe göre düzenlenmesine imkân tanıyacak şekilde hem 15 mm hem de 22 mm boru seçenekleri sunar.

Çok dilli görünüm

System One cihazları, kullanıldığı ülkeye bağlı olarak farklı dillerde görüntülenecek şekilde ayarlanabilir. ABD modelleri İngilizce veya İspanyolca olarak görüntülenirken Kanada modelleri İngilizce veya Fransızca olarak görüntülenir.

System One Temel Bileşenler

Gelişmiş olay tespiti

Cihazları kolayca ve en verimli şekilde kullanabilmeniz için onları “akıllı” özelliklerle donattık. Yeni uyku sistemimiz, aralarında AHI, büyük sızıntı, akım kısıtlama ve Obstrüktif Uyku Apnesi’nin (OSA) klinik yönetimini belirlemenize yardımcı olan RERA’ların da yer aldığı gelişmiş uyku değerlendirme parametreleri sunmaktadır.

Ancak asıl gelişme cihazlarımızın hastanın klasik OSA’nın ötesinde semptomlar göstermeye başladığı zamanı belirleyebilme ve gösterebilme özelliğidir. Üst solunum yolu apnelerini ve derin ve sığ solunumun birbirini izlediği solunum bozukluğu durumunu tespit edebilen akıllı teknolojiyle birlikte sistem, uzmanlık gerektiren terapiye ilişkin ihtiyacı anında belirler. Yeni sistemimizle, tüm gelişmeler cihazın elde ettiği detaylı hasta akış dalga biçimi verilerine bakılarak tetkik edilebilir.

philips respironics bipap fiyat

İlgili Projeler