ResMed AirSense 10 AutoSet uyku apnesi tedavisi için otomatik CPAP cihazıdır. Otomatik olarak size gerekli olan basıncı ayarlayarak size en uygun basıncı verir. Entegre olan nemlendirici ile kablosuz bağlantı kolaylığıyla birlikte daha konforlu bir terapi süresi tanır.

Gelişmiş olay algılama

Her zaman en uygun tedavi basıncını aldığınıza emin olabilirsiniz. AirSense 10 AutoSet obstrüktif ve santral apne arasında ayrımı yaparak buna göre bir tedavi basıncı uygular.

AutoRamp ™

Uyku başlangıçlı algılama ile Resmed’in yeni AutoRamp özelliği kolaylıkla uykuya yardımcı olmak için düşük basınç sağlar. Sen uyuduktan sonra, cihazınız  kendi kendine ihtiyacınız olan reçete edilen basınca yükselir.

Diğer özellikler

İklim Kontrolü teknolojisi ile entegre HumidAir ™ nemlendirici ve isteğe bağlı ClimateLineAir ™ ısıtılmış tüp ile gece boyunca tutarlı nemlendirme daha konforlu bir deneyim sağlayabilir.

Easy-Breathe sessiz motor sizin ve yatak ortağı için huzurlu bir ortam için yapar.

Kullanıcı dostu kontroller, sezgisel arayüzü ve renkli LCD ekran, menüleri arasında dolaşmak ve konfor ayarlarını özelleştirmek çok kolay.

SmartStart™ fonksiyonu en kısa sürede size maske içine nefes gibi uyku apnesi tedavisi başlar. Eğer maskeyi çıkardığınızda, birkaç saniye sonra otomatik olarak durur.

Yerleşik ortam ışığı sensörü odanın parlaklığına ayarlar. Eğer gece boyunca kalkmak gerekir Yani, ekranın arka ışık eşinde bozmak olmaz. Eğer bir rahatsızlık olmaksızın geri uyku yerleşmek böylece ışık da, otomatik olarak kapanır.

HumidAir

İklim Kontrolü teknolojisi ile entegre HumidAir ™ nemlendirici ve isteğe bağlı ClimateLineAir ™ ısıtılmış tüp ile gece boyunca tutarlı nemlendirme daha konforlu bir deneyim sağlayabilir.

Easy-Breaht

Easy-Breathe sessiz motor sizin ve yatak ortağı için huzurlu bir ortam için yapar.

Renkli LCD

Kullanıcı dostu kontroller, sezgisel arayüzü ve renkli LCD ekran, menüleri arasında dolaşmak ve konfor ayarlarını özelleştirmek çok kolay.

SmartStart

SmartStart ™ fonksiyonu en kısa sürede size maske içine nefes gibi uyku apnesi tedavisi başlar. Eğer maskeyi çıkardığınızda, birkaç saniye sonra otomatik olarak durur.

İlgili Projeler