[dropcap type=”rounded”]R[/dropcap]

Respirox‘un Yeni Nesil Cihazı!

Respirox G II Serisi  gelişmiş sensörleri sayesinde otomatik olarak hastanın solunum izler. Akıllı kontrol sistemiyle Obstrüktif Uyku Apnesi (OSA) hastalarının güvenilir tedavi sağlar.

[hr][/hr]

Yenilikçi akıllı kontrol sistemiyle, doğru ve rahat tedavi sağlar. Benzersiz hassasiyet, kişiye özgün terapi algoritmasıyla her kullanıcıda kusursuz konfor. Rampa özelliği ile uykuya dalış rahatlığı sağlar. Rampa 0-60 dakika ayarlanabilir.  Otomatik başlatma ve durdurma. Elektrik kesintilerinde uyarı fonksiyonu. Otomatik kaçak önleme ve yükseklik ayarı. Nemlendirici önceden çalıştırma fonksiyonuyla başlangıçta büyük konfor sağlar. iCode özelliği (Web, Akıllı Telefon Uygulamasıyla) uyku verilerine uzaktan erişim sağlar. Gecenizin nasıl geçtiğini tek tuşla öğrenirsiniz.

Ergonomik tasarım

respirox-gII_lcd-ekran-150x1033,5 inç LCD ekranı ve enfes bir kontrol düğmesi ile, Respirox Generation II Serisi size eşsiz bir deneyimini sunar

SpO2 Kiti

spo2-kit-150x150Opsiyonel eklenebilir SpO2 Kiti sayesinde, terapi sırasında kandaki oksijen miktarı ve nabız ölçümü yapılarak kaydedilir.

Eco Akıllı Nemlendirme

respirox-g-II-nemlendirici-150x129Yenilikçi iki bölümü sayesinde bir taraftan su ısınırken diğer tarafdan azalan su miktarına takviye yapılır. Bu sayede hem optimum nemlendirme yapılmış olur hem de elektrik harcamasından tasarruf sağlanmış olur.

iCode

google-play_apple-storeGoogle Play ve Apple Store’dan indirebileceğiniz uygulama ile cihaz verileriniz hep yanınızda. QR kod desteği veya iCode ile günlük, haftalık, aylık, yıllık verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

https://www cpapmerkezi com/portfolios/respirox-g-ii-serisi