CPAP Cihazları, ResMed

ResMed AirSense 11 Serisini Piyasa Sürüyor

Hastalar için tedavi kurulumunu ve gece kullanımını kolaylaştırmak ve klinisyenlerin bakımı daha verimli bir şekilde sağlamasına yardımcı olmak için tasarlanmış yeni dijital özellikler

Dijital sağlık ve uyku apnesi tedavisinde dünya lideri olan ResMed ilk olarak, AirSense 11 Serisini ABD piyasasına sürdü. Dünya çapında uyku apnesi olan yüz milyonlarca insanın obstrüktif uyku apnesini tedavi etmek ve yönetmek için tedaviye başlamasına ve tedavisine devam etmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış nesil PAP (pozitif hava yolu basıncı) cihazı.

ResMed AirSense 11, PAP kullanıcılarına özel rehberlik sağlamak için tasarlanmış Kişisel Terapi Asistanı ve Care Check-In gibi yeni özellikler içeriyor, bu özellikler kullanıcının terapiye uyumu ve rahat bir gece geçirmesine yardımcı olur.

ResMed AirSense 11 özellikleri

  • Kişisel Terapi Asistanı , hastaların cihazlarını kurmaları ve terapi basıncına alışmaları için myAir uygulaması aracılığıyla adım adım etkileşimli eğitimler sağlar.
  • Care Check-In , hastaların “Tedaviniz nasıl gidiyor?” ve “Bu hafta kendinizi ne kadar uykulu hissettiniz?” gibi basit sorulara verdiği yanıtlara dayanarak, tedavi yolculuklarında önemli kilometre taşları aracılığıyla hastalara özel rehberlik sağlar. myAir uygulamasında ve cihaz ekranında da bulunur. Hastanın onayı ile sağlık hizmeti sağlayıcıları, hastalarının yanıtlarını AirView’da görebilir ve hastaları izlemek için başka bir hızlı, uzaktan erişim sağlar.
  • Şık tasarımı kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır, dokunmatik ekran ve sezgisel menü, tedaviye uyumu arttı.
  • Tescilli algoritma, ResMed’in AutoSet veya APAP (otomatik ayarlı PAP) için nefesten nefese terapi ayarlamaları sağlayan algoritma. Kadınlar için özel mod, hafif ila orta derecede obstrüktif uyku apnesinin kadınlara özgü özelliklerini tedavi etmek için tasarlanmış seçenek.
  • Bluetooth, üzerinden akıllı telefonunuzdaki myAir uygulamasına bağlanarak kullanım verileriniz hakkında bilgi edinebilme.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güvenlik sorusu *