• null

  CPAP Cihazı

 • null

  Auto CPAP Cihazı

 • null

  BiPAP Cihazı

 • null

  mini CPAP Cihazı

bipap-st-cihazi

Mini CPAP Cihazlarına Genel Bakış

Günümüzün CPAP cihazları küçük, portatiftir ve büyük çoğunluğu seyahat için uygundur. Mini CPAP cihazı çok küçük boyuttadır ve hareket halindeyken tedavinizden ödün  vermemenizi sağlar. CPAPMerkezi.com tarafından satılan tüm cihazlar hem Türkiye hem de Uluslararası elektrik prizlerini destekler, ancak ek dönüştürücülere ihtiyacınız olabilir.

mini CPAP Cihazları Evde Kullanıma Uygun Mudur?

Tüm CPAP , Auto CPAP ve BiPAP cihazları her gün kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Daha küçük ve daha hafif olan yeni mini cihazlar, seyahatin yanı sıra sürekli günlük kullanım için uygundur.

mini CPAP Cihazı Şarj Mı Ediliyor?

Cihazın kendi içinde olan bir özellik değildir. Opsiyonel olarak entegre pil desteği sunulmaktadır. Transcend mini CPAP ve Philips DreamStation Go Auto cihazında opsiyonel pil seçeneği bulunmaktadır. ResMed AirMini için sunulan bir batarya seçeneği şimdilik mevcut değildir. Batarya kullanırken ısıtıcılı nemlendirici kullanamayacağınızı unutmayın.

mini CPAP Cihazıyla Nemlendirici Kullanılabilir Mi?

Evet, tüm mini CPAP cihazları nemlendirme özelliği mevcuttur. Isıtıcılı nemlendirici özelliğini şuan için sadece Transcend mini CPAP ve Philips DreamStation Go Auto cihazları sunmaktadır. ResMed AirMini şimdilik susuz nemlendirme özelliği sunmaktadır.