• Sipariş

  • Nakliye

  • İade & Değişim

  • Ürünler

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz Pazartesi’den Cuma’ya 16:00’dan önce verilirse ekipmanın stokta olması koşuluyla aynı iş günü kargoya verilir ( güncel stok durumu için ürün sayfasına bakın ). 

Teslimat ve Fatura adresini farklı seçebilir miyim?

Evet, ödeme adımında Fatura Detayları altında bulunan “FARKLI BİR ADRESE GÖNDERİLSİN Mİ?” seçeneğini aktif ederek farklı kişi ve adres girişi yapabilirsiniz.

Gönderim seçenekleri ve maliyetleri teslimat adresinize göre değişkenlik göstereceğini unutmayın.

Hangi kargo şirketlerini seçebilirim?

Önceliğimiz teslimat sürecinde problem yaşanmaması olduğundan dolayı Yurtiçi kargo ve Aras kargo ile gönderim yapıyoruz.

Siparişim nerede?

Siparişinizin takibiniz hesabınıza giriş yaparak takip edebileceğiniz gibi kargoya verildikten sonra telefonunuza SMS(kısa mesaj) iletilen kargo takip koduyla ilgili kargo sitesinden de takip edebilirsiniz.

Ücretsiz kargo

İlk siparişinize özel Ücretsiz Kargo imkanından yararlanabilirsiniz. Onun dışındaki tüm siparişleriniz 799 TL ve üzerinde Ücretsiz Kargo ile gönderilmektedir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Kargoya teslimden sonra, çoğu şehre ertesi iş günü ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Bazı şehirlere ulaşması 3 iş günü bulabilir.

Kuryeye teslim edildikten sonra konuma, yoğunluğa ve hava şartlarına bağlı olarak 1-3 saat içerisinde ulaşır.

Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilir miyim?

Evet, siparişiniz henüz sevk edilmediği takdirde alıcı ismini veya adresini değiştirebilirsiniz. Teslimat adresinize göre farklı maliyetler ortaya çıkabilir. Adresinize gelecek olan kargo görevlisi kimlik kontrolü yaparak vermiş olduğunuz isme teslimat yapacaktır.

Farklı bir kargo şirketi seçebilir miyim?

Adresinize göre problem yaşayacağınızı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek farklı bir kargo şirketiyle gönderilmesini talep edebilirsiniz. Talep ettiğiniz kargo şirketine göre Ücretsiz Kargo seçeneğinden yararlanamayabileceğinizi unutmayın!

Ürünleri nereden gönderiyorsunuz?

Yurtiçi ve Aras aracılığıyla İstanbul, Ataşehir merkezli depomuzdan gönderiyoruz

Nakliye masrafları ne kadardır?

Siparişinizi vermeden önce kargo ücretlerinizi merak ediyorsanız, hızlı bir fiyat teklifi almak için ödeme sayfamızı inceleyebilirsiniz. Nakliye masrafınızı bulmak için ödeme sayfasında gönderim adresinizi girin, gönderim bölümünde hizmet firmaları ve maliyetlerini görebilirsiniz.

Girdiğiniz adrese göre gönderim seçenekleri ve maliyetleri değişebilir.