• Sipariş

  • Nakliye

  • İade & Değişim

  • Ürünler

Siparişimi nasıl verebilirim?

CPAPMerkezi.com’da sipariş vermek çok kolay ve size yardım etmek için buradayız—çevrimiçi kataloğumuza buradan göz atın veya iyi bir gece uykusuna bir adım daha yaklaşmak için 02163245704 numaralı telefondan bizi arayın.

Siparişimi verdikten sonra ne olur?

Siparişinizi verdikten sonra, sipariş numaranızı ve takip bilgilerinizi içeren bir sipariş gönderildi onay e-postası alacaksınız. İstenmeyen posta klasörünüzü kontrol etmeyi veya destek@cpapmerkez.com adresini adres defterinize eklemeyi unutmayın, sipariş bilgilerinizi kaçırmayın.

Depomuzdan kapınıza kadar her adımda siparişinizi takip etmek için CPAPMerkezi.com’da hesabınıza giriş yapın.

Siparişim ve Ödemem güvende mi?

Evet. Tescilli yazılımımız, fatura bilgilerinizi korumak için oluşturulmuştur.

CPAPMerkezi.com’da, bilgileri şifreleyen ve bilgisayarınız veya telefonunuz ile CPAPMerkezi.com arasında verilerinizi gizli tutan bir Secure Sockets Layer (SSL) sahibiz. Bu teknoloji, kredi kartı numaranızı İnternet üzerinden iletmeyi güvenli hale getirir. URL adres satırında “HTTP”den sonra gelen “S”, güvenli bir sayfada olduğunuzu bilmenizi sağlar.

Ödeme bilgilerini nasıl sağlayabilirim?

Kredi Kartı ile Online Ödeme:
Kredi kartı ödeme yapmak için ödeme seçeneği olarak ödeme sayfasında “Kredi Kartıyla Ödeme”‘yi seçin ve siparişi onaylayın sistem sizi otomatik olarak kredi kartıyla ödeme yapabileceğiniz sayfaya yönlendirir buradan kolaylıkla ve güvenle bilgilerinizi girerek ödeme yapabilirsiniz.

Banka Havalesi ile Ödeme:
Banka havalesi yoluyla bir sipariş için ödeme yapmak için ödeme seçeneği olarak ödeme sayfasında “Banka Havalesi”‘ni seçin ve siparişi onaylayın. Onay sonucunda size banka hesap bilgimiz otomatik olarak gösterilecektir.

Kredi Kartı ile Kısa Mesajla Ödeme:
Eğer bir yanlışlık yapacağınıza dair bir fikriniz oluştuysa bizi 02163245704 numaralı telefondan arayıp telefonunuza mesaj olarak güvenli ödeme yapabileceğiniz bir link göndermemiz talebinde bulunabilirsiniz. 

Fiyatlarınız neden bu kadar düşük?

Amacımız her zaman sizin için en düşük fiyatları sunmaktır! Bunu nasıl yapıyoruz? Tüm ürünlerimiz depomuzdan göndererek gereksiz maliyetlerle karşılaşmanızı önlüyoruz.

Fatura adresim teslimat adresimden farklı, sipariş verebilir miyim ?

Evet, ödeme adımında Fatura Detayları altında bulunan “

Kişisel ve sipariş bilgilerim güvende mi?

Bilgileriniz bizimle her zaman güvendedir; iletişim bilgilerinizi asla üçüncü taraflara satmayız veya dağıtmayız.

CPAPMerkezi.com kredi kartı bilgilerimi saklar mı?

CPAPMerkezi.com kredi kartı bilgilerini saklamaz. Kredi kartı işlemcimiz, ödeme yönteminizi doğruladıktan sonra, ödeme bilgilerinizi saklamadan kredi kartınızdan çekim yapmamıza olanak tanıyan yetki üretecektir .

CPAP Uzmanından nasıl yardım alabilirim?

CPAP uzmanından yardım almak hiç bu kadar kolay olmamıştı 05064502317 numaradan arayarak veya Whatsapp üzerinden bir sohbet başlatabilirsiniz.