Hoffrichter

Hoffrichter Carat I pro Mekanik Ventilatör

CARAT I pro, henüz tamamen mekanik ventilasyona bağlı olmayan hastaların ventilasyonunu sağlar. Bu cihaz, yoğun bakım, göğüs hastalıkları, nöroloji, acil vb. bölümlerdeki yetişkin ve ayrıca akciğer kapasitesi 50 ml ve üzeri çocuk hastalar için uygundur.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Stok kodu: CP7CMMO14447 Kategoriler: Etiketler: , , , ,
Açıklama

Açıklama

CARAT I pro, henüz tamamen mekanik ventilasyona bağlı olmayan hastaların ventilasyonunu sağlar. Bu cihaz, yoğun bakım, göğüs hastalıkları, nöroloji, acil vb. bölümlerdeki yetişkin ve ayrıca akciğer kapasitesi 50 ml ve üzeri çocuk hastalar için uygundur. CARAT I pro, evde kullanım için özel olarak tasarlanmakla birlikte hastane kullanımı için de uygundur.

CARAT I pro, basınç kontrollü ve hacim kontrollü ventilasyon modlarına sahiptir. İhtiyaca göre invazif olarak (trakeostomi) veya non-invaziv (ventilasyon maskesi ile) kullanılabilmektedir.

CARAT I pro, tek hortumlu bir sistemle çalıştırılır. Cihaz, artan oksijen konsantrasyonlu havalandırma için düşük basınçlı bir gaz kaynağına bağlanabilir. CARAT I pro’yu solunum gazı nemlendiricisiyle birleştirmek de mümkündür.

Geniş ve net renkli ekran, kullanıcıyı farklı ventilasyon modları ve hastanın ihtiyaçlarına göre adapte ederek rahatça geçirir. Güçlü ve performansı optimize edilmiş motor, maksimum işlem basıncında bile yüksek akış kapasitesi sunar ve bu cihaz sınıfı için son derece düşük çalışma gürültüsü nedeniyle dikkat çekicidir.

Dahili yüksek performanslı piller, elektrik kesintilerinde klinikler için veya mobilite için en uygun enerji rezervi sunar.

Cihaz 3 farklı ventilasyon modu sunmaktadır:

–  Cihazın solunum işini komple üstlendiği zorunlu ventilasyon modları.
– Cihazın ve hastanın değişimli olarak ya da etkileşerek solunum işini üstlendiği arttırılmış ventilasyon modları.
– Hastanın cihaz desteği ile solunum işini üstlendiği spontan ventilasyon modları. Ventilasyon frekansı bu sırada hasta tarafından belirlenir.

 

Zorunlu ventilasyon modları

PCV Basınç kontrollü ventilasyon (Pressure Controlled Ventilation)
APCV Basınç Kontrollü Asiste Ventilasyon (Assisted Pressure Controlled Ventilation)
VCV Hacim Kontrollü Ventilasyon (Volume Controlled Ventilation)
AVCV Hacim kontrollü asiste ventilasyon (Assisted Volume Controlled Ventilation)

 

Arttırılmış ventilatör modları

P-SIMV Basınç Kontrollü Senkronize Aralıklı Zorunlu Ventilasyon (Pressure Controlled Synchronized Intermittent Mandatory Ventilation)
V-SIMV Hacim Kontrollü Senkronize Aralıklı Zorunlu Ventilasyon (Volume Controlled Synchronized Intermittent Mandatory Ventilation)

 

Spontan ventilasyon modları

CPAP Sürekli Pozitif Havayolu Basıncı (Continious Positive Airway Pressure)
PSV Basınç destek ventilasyonu (Pressure Supported Ventilation)
PSV-S Basınç destek ventilasyonu-Spontan (Pressure Supported Ventilation-Spontaneous)

non-invaziv ventilatör kiralama, hoffrichter cpap fiyatları, how to set up hoffrichter cpap
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Üretim Yeri

Almanya

Tip

,

Modlar

, , , , , , , ,

Basınç Aralığı

4hPa-50hPa

Nefes Destek

4 bpm – 50 bpm

Inspiratuar Zaman

0,3 sn – 8 sn

Inspiratuar Hassasiyeti

1 – 5

Ekspiratuar Zaman

%10 – %90

Ağırlık

4720 g

Boyutlar

304 mm x 253 mm x 160mm

Entegre Pil

Var

Voltaj Aralığı

100-240V AC

Güç Kullanımı

max. 75 W

Alarm Ses Seviyesi

55 dB – 65 dB

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Hoffrichter Carat I pro Mekanik Ventilatör”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.