Geri
Ana sayfa » Ventilatör » ResMed Stellar 150 Non-invaziv/invaziv Ventilatör
ResMed

ResMed Stellar 150 Non-invaziv/invaziv Ventilatör

Uygun:

İnvaziv kullanım
Noninvaziv kullanım
Yetişkinler
Pediyatrik hastalar
Hastane
Ev

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Stok kodu: CPAF4EQ3187 Kategoriler: Etiketler: , , , , ,
Açıklama

Açıklama

resmed-stellar-100-ivaps

Uygun:

İnvaziv kullanım
Noninvaziv kullanım
Yetişkinler
Pediyatrik hastalar
Hastane
Ev

Maksimum basınç: 40 cm H2O

Stellar bağımlı olmayan hastaların bir dizi için invaziv ve non-invaziv ventilasyon destekler. Genç çocuk (13 kg +) ve nöromüsküler hastalığı, obezite hipoventilasyon sendromu (İSG), ve kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) gibi koşullar yetişkinler için idealdir.

Mobil olmak gerekirse 2 saat kapasiteli ve 8 saat kapasiteli isteğe bağlı harici batarya (ResMed Power Station II) Dahili batarya 

ResMed Stellar 150 benzersiz iVAPS(akıllı Hacim-Emin Basınç Desteği) hedef ve solunum ihtiyaçları değiştirmek bile, otomatik olarak ayarlayarak basınç desteği ile alveol havalandırma tutar modu içerir. Bu gelişmiş teknoloji hedef hacmi güvencesi ile konfor ve basınç desteği senkronizasyonunu birleştirir.

Klinisyenler gerektiği gibi, iki ayrı tedavi parametreleri arasında geçiş yeteneğine sahip sağlayan iki özel programlar önceden yeteneğine sahip. Bu gece ve gündüz arasındaki tedavi ayırt etmek için kullanılabilir.
Düşük atalet, motor ve pervane dahil ResMed‘in eşsiz fan, daha sessiz, daha kompakt bir cihazda, bir konvansiyonel motor daha yüksek performans sunar.

Uzaktan alarm

Harici alarm modülü ventilatör alarm uygun oda personeli uyaran, odanızın dışında kurulacak için uzaktan alarm veriyor. Cihaz hastanenin hemşire çağrı sistemine bağlı olması için bu aksesuar da sağlar.

resmed stellar 150 Uk
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

, , , , ,

Basınç Aralığı

2 cm H2O – 40 cm H2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

IPAP

2-40 cmH2O (S, ST, T, PAC modunda)

EPAP

2-25 cmH2O (S, ST, T, iVAPS, PAC modunda)

PS

0-38 cmH2O (S, ST, T, PAC modunda)

Min PS

0-20 cmH2O (iVAPS modunda)

Max PS

0-30 cmH2O, Otomatik EPAP açıkken 8-30 cmH2O (iVAPS modunda)

Ses Seviyesi

31 dB

Garanti

2 Yıl

Veri Kartı

Var

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

2100 g

Boyutlar

230 mm x 170 mm x 120 mm

Entegre Pil

Var

Pil Tipi

Lityum İyon

Pil Süresi

2 saat

Voltaj Aralığı

100-240V AC

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed Stellar 150 Non-invaziv/invaziv Ventilatör”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.