Geri
Ana sayfa » CPAP Cihazı » Otomatik CPAP » Philips Respironics DreamStation Auto CPAP Cihazı
Philips Respironics

Philips Respironics DreamStation Auto CPAP Cihazı

4.3333333333333 5 üzerinden 12 müşteri puanlarına göre
(12 Değerlendirme)

Philips Respironics DreamStation Auto CPAP Cihazı, şık, kullanıcı dostu bir otomatik CPAP cihazıdır. DreamStation Auto CPAP, Bluetooth bağlantısı, SmartRamp ve OptiStart gibi birçok gelişmiş özelliklere sahiptir. Terapi havasına ısı ve nem katarak konforu artırmak için opsiyonel DreamStation Isıtmalı Nemlendirici de mevcuttur.

Yedek parça ve aksesuarlara mı ihtiyacınız var? Şimdi satın al

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Philips Respironics DreamStation Auto CPAP Cihazı, şık, kullanıcı dostu bir otomatik CPAP cihazıdır. DreamStation Auto CPAP, Bluetooth bağlantısı, SmartRamp ve OptiStart gibi birçok gelişmiş özelliklere sahiptir. Terapi havasına ısı ve nem katarak konforu artırmak için opsiyonel DreamStation Isıtmalı Nemlendirici de mevcuttur.

Philips Respironics tarafından üretilmiştir.

DreamStation Auto CPAP Makinesi, terapi etkinliğini ve konforunu artırmak için birçok gelişmiş özelliklere sahip, modern görünümlü bir makinedir. Gelişmiş veriler makinenin ekranında incelenebilir, birlikte verilen SD karttan indirilebilir veya uyumlu cihazlarda DreamMapper uygulaması üzerinde bluetooth ile görüntülenebilir. Bu, ihtiyaç duyulan optimum basıncı sağlamak için gece boyunca nefes nefese bazen basıncı otomatik olarak ayarlayan bir otomatik ayarlama makinesidir.

 

Özellikler

Zarif, Kullanıcı Dostu Tasarım Renkli Ekran Otomatik Ayarlama Basıncı OptiStart Teknolojisi OPSİYONEL Isıtmalı Nemlendirici Gelişmiş Özellikler Anonim Şirket A-Flex Basınç Tahliye

Renkli Ekranlı, Şık, Kullanıcı Dostu Tasarım

DreamStation Auto CPAP Cihazı şık bir beyaz renkte ve 19,3 cm x 15,7 cm x 8,4 cm boyutlarında ve yaklaşık 1300 gram ağırlığındadır ve Respironics, System One modellerine kıyasla daha küçük ve daha hafif hale getiriyor. Menüleri gezinmek için büyük bir kadranı olan ön yüzü renkli bir ekrana sahiptir. Menüler ve ayarlar, aranarak ve kadranı gerektiğinde çevirerek değiştirildi ve değiştirildi. Cihazın üst kısmındaki bir ortam ışığı algılayıcısı, makinenin odadaki ışık düzeylerine bağlı olarak ekran parlaklığını ayarlamasını sağlar. DreamStation Auto, temizleme ve değiştirme için makinenin içine ve dışına kolaylıkla kaydırılan tepsi stili filtreler içerir. Daha koyu mavi filtre, düzenli olarak yıkanması gereken tekrar kullanılabilir bir filtredir ve açık mavi, her 30 günde bir veya bir kez daha kirli olarak değiştirilmesi gereken tek kullanımlık bir filtredir.

Basınç ve Opti-Başlat Teknolojisini Otomatik Ayarlama

DreamStation Auto CPAP, olaylar gerçekleştiğinde ihtiyaç duyduğu basınçları sağlamak için kullanıcıyı gece boyunca izlemektedir. Cihaz otomatik ayarlama aralığının daha düşük basıncında kalır ve bir olay tespit edilirse basıncı hava yolunu destekleyecek aralığın üst basıncına kadar yükseltir. Opti-Start etkin olduğunda, makine, tedavinin başında ortaya çıkabilecek kalıcı olayları gidermek için önceki oturumda ulaşılan basıncın% 90’ında terapiye başlar.

DreamStation Isıtmalı Nemlendirici ve Isıtmalı Boru (Opsiyonel)

DreamStation Auto CPAP ile kullanılmak üzere entegre ısıtmalı nemlendirici olan DreamStation Isıtmalı Nemlendirici, ilave satın alınabilir. Isıtmalı nemlendirici doğrudan makineye bağlanır ve makineye nemlendiriciden su girme şansını azaltmak için kuru kutu teknolojisine sahiptir. Su haznesi bulaşık makinesinde yıkanabilir ve temizlik ve dolum için kolayca çıkartılacak şekilde tasarlanmıştır. Oda nemlendiricinin içine oturur ve kapak açıkken nemlendiriciden düz bir şekilde kaldırılabilir ve içeriye geri oturur ve kapak tekrar kullanıma hazır olmak için kapanır.

Nemlendirici, 0 kapalı ve 5 en yüksek sıcaklık olan 0 ila 5 sıcaklık ayarlarına sahip nemlendirici ve ısıtmalı tüp ile gece boyunca sabit ısı seviyeleri sağlayan standart bir ısıtma modunda ayarlanabilir. Optimum nem sağlamak için ortam nemini izleyen ve gece boyunca otomatik olarak ısı seviyelerini ayarlayan uyarlanabilir mod da mevcuttur. Ön ısıtma, tedaviye başlamadan önce nemlendiriciyi 30 dakikaya kadar ısıtacaktır. Terapi havasındaki ısıyı ve nemi maskeye kadar koruyarak, terapi konforunu daha da artırmak için DreamStation Isıtmalı Boru satışı da ek satın alınabilir. Nemlendirici kullanılmadığı takdirde, ısıtılmayan tüp ısıtılmış tüp doğrudan makineye bağlanabilir.

Gelişmiş Özellikler 

DreamStation Auto CPAP, kullanıcının terapi etkinliğini izlemesine ve izlemesine yardımcı olmak için birçok gelişmiş özellik içeriyor. Birlikte kullanılan özelliklerin bazıları şunlardır:

SmartRamp: Belli bir süre boyunca basıncı sürekli arttıran geleneksel bir rampanın aksine, SmartRamp kullanıcıyı izleyecek ve yalnızca bir olay meydana geldiğinde basıncı artıracaktır. SmartRamp sırasında APAP serisinin en düşük basıncını gerektiren bir olay gerekiyorsa, rampa sonuçlandırılacaktır. İstenirse geleneksel rampa da mevcuttur. Rampanın kullanılabilmesi için APAP terapi aralığı 4 cm H2O’dan büyük olmalıdır.

Görüntülenen Gelişmiş Veri: Makine ekranda AHI, Periyodik Soluma, Sızıntı Oranı ve Terapi Saatleri gibi gelişmiş verileri gösterecektir. Ayrıca, makinenin Opti-Start için kullanılan zamanın% 90’ında veya altında olduğu basıncını da gösterecektir.

Maske Uyma Kontrolü: Bu özellik, maskede sızıntı tespit edildiğinde maske ve ekrana hava akışı sağlayacaktır. Maske ayarlandığında, uygun bir uyma algılanırsa makinenin ekranı güncelleşecektir.

Otomatik Açma / Kapama: DreamStation APAP, kullanıcının maskesini açıp kapatmadığını algılayabilir ve etkinleştirilirse buna göre terapiyi başlatır veya durdurur.

Bluetooth Bağlantısı: Bluetooth, tedaviyi izlemek için DreamMapper uygulamasına bağlanmak için dahili olarak bulunur. DreamMapper uygulaması, uyumlu iOS (iOS 6 veya daha yenisi) ve Android cihazlar (2.2 veya daha yeni sürüm) üzerinde bulunur ve iTunes App Store veya Google Play Store’dan indirilebilir. 

Düzenli Uyarılar / Hatırlatmalar: Makine 30 günde bir filtre değiştirmek için bir hatırlatma gösterecektir. A-Flex Basınç Tahliye

A-Flex, nefes verme sırasında basıncı düşürerek doğal solunum modellerini taklit etmeye yardımcı olur. Soluma ve nefes verme arasındaki geçiş de yumuşatılır, böylece solunum daha doğal olur. Makine gece boyunca basıncı ayarlarken, A-Flex ayrıca ekshalasyon için istenen miktardaki rahatlamanın her zaman verildiğini de ayarlar.

dreamstation cpap hortumu kaç lira, Enjektör Test Cihazı mail, cpap merkezi resmed philips respironics respirox fisher paykel, led ışık Distribütörü / Yüklenici mail, philips cpap auto fiyatları, philips dreamstation cpap hortumu, PHİLİPS RESPİRONİCS CPAP, philips respironics dreamstation, phillips DreamStation Auto CPAP
Ek bilgi
Marka

Tip

Modlar

,

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

25.8 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

A-Flex

Rampa

Var

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

1433 g (nemlendiricili), 710 g

Hafif Mi?

Evet

Boyutlar

193 mm x 157 mm x 84 mm

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

DreamStation Nem.

Su Kabı Boyutu

325 mL

Entegre Isıtmalı Hortum

Var

Uzaktan Bağlantı

Yok

Bluetooth

Var

Maks. Çalışma Yüksekliği

2286 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Voltaj Aralığı

100-240V AC

Entegre Pil

Yok

Model

DreamStation

İncelemeler (12)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 4.3333333333333 olarak puanlandı
12 değerlendirme

12 için Philips Respironics DreamStation Auto CPAP Cihazı değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.