Menü
Sepetim

Auto CPAP Cihazı

Auto CPAP cihazı, hava yolunu açık tutmak için hava basıncını gereken uygun seviyeye otomatik olarak ayarlayan bir CPAP makinesi türüdür. Bu, sabit bir seviyede hava basıncı sağlayan geleneksel CPAP cihazının gelişmişidir.


Auto CPAP cihazlaarı, kullanıcının nefes alma düzenine göre hava basıncını gerçek zamanlı olarak izlemek ve ayarlamak için algoritmalar kullanır bu özellikleri sayesinde basınçları kişinin özel ihtiyaçlarına göre ayarlandığından, terapiyi daha konforlu hale getirmeye yardımcı olur.


Otomatik CPAP cihazları, uyku sırasında solunumun kesilmesiyle karakterize edilen bir durum olan uyku apnesinin tedavisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Basınç seviyelerini otomatik olarak ayarlayabilmeleri nedeniyle hastalar ve sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından genellikle geleneksel CPAP makinelerine göre daha çok tercih edilirler.

Respirox SoundSleep Auto CPAP Pro - Nemlendiricili Auto CPAP Cihazı Respirox SoundSleep Auto CPAP Pro - Nemlendiricili Auto CPAP Cihazı
Web'e Özel En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Respirox Model: 4100
Respirox SounSleep Auto CPAP Pro - Nemlendiricili Auto CPAP Cihazı Etkin TedaviRespirox SounSleep Auto CPAP Pro gelişmiş akış sensörü, patentli kaçak hesaplama algoritması ile gece boyunca ihtiyacınız olan basıncı sizlere sunar. Kullanım Bilgilerine Kolay ErişimCihaz kullanım bilg..
8.819,00TL
Vergiler Hariç:8.017,27TL
Respirox DM28 Auto CPAP Cihazı *Maske Hediyeli* Respirox DM28 Auto CPAP Cihazı *Maske Hediyeli*
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Respirox Model: DM28-20A-W
OSAS genellikle ilgili komplikasyonlara neden olabilen hava yolu tıkanıklığı, solunum bozukluğu şeklinde gerçekleşir. CPAP Cihazı, sürekli pozitif basınç üretmek için çevredeki ortamdan filtrelenmiş havayı sıkıştırmak için özel hava kompresör&uu..
10.366,00TL
Vergiler Hariç:9.423,64TL
Löwenstein prisma SMART Max Auto CPAP Cihazı Löwenstein prisma SMART Max Auto CPAP Cihazı
Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Löwenstein Model: 31622
Löwenstein prisma SMART MAX Auto CPAP Cihazı Obstrüktif Uyku Apnesi (OSA) tedavisi için esneklik  Değişken basınç ihtiyaçlı obstrüktif uyku apnesi rahatsızlığı olan hastaların tedavisi için kullanılan CPAP terapi cihazı. Terapi basıncı otoma..
23.863,00TL
Vergiler Hariç:21.693,64TL
Respirox G2S Auto CPAP Cihazı *Maske Hediyeli* Respirox G2S Auto CPAP Cihazı *Maske Hediyeli*
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Respirox Model: G2SA20
Respirox‘un Yeni Nesil Otomatik CPAP Cihazı! Respirox G2S Auto CPAP (A20) modeli entegre nemledirici ile üst seviye konfor sunar, şık tasarımı ve hafifliği kullanıcı dostu bir cihaz olmasında en etken sebeplerden olmaktadır. AUTO CPAP (Automatic Continous Positiv..
9.778,00TL
Vergiler Hariç:8.889,09TL
VentMed DS6 Auto CPAP Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli* VentMed DS6 Auto CPAP Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli*
Web'e Özel Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: VentMed Model: DS6
VentMed DS6 Auto CPAP Cihazı — Otomatik Sürekli Pozitif Havayolu Basıncı,  uyku apnesi gibi solunum bozukluklarını tedavi etmek için kullanılan tıbbi bir cihazdır. EPR (Ekspiratuar Basınç Tahliye) Otomatik  CPAP  yepyeni bir akıllı CPAP cihazıdır. Gelişmi..
10.211,00TL
Vergiler Hariç:9.282,73TL
VentMed VM6 Auto CPAP Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli* VentMed VM6 Auto CPAP Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli*
Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: VentMed Model: VM6
VentMed VM6 Auto CPAP Cihazı, güncel algoritması ile farklı solunum olaylarını tanımlayıp analiz ederek cihazın basıncını doğru ve nazikçe kontrol etmesini sağlar. 2 yıllık tüm terapi bilgileri bir Micro SD karta kaydedilir. Veriler, doktorunuzla paylaşılabilen bir Windows bilgisay..
11.139,00TL
Vergiler Hariç:10.126,36TL
Respirox M1 Mini Auto CPAP Cihazı Respirox M1 Mini Auto CPAP Cihazı
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Respirox Model: M1Mini
Respirox M1 Mini Auto CPAP Cihazı, horlama ve Obstrüktif Uyku Apnesi ve Hipopne Sendromu (OSAHS) tedavisi için tasarlanmış Otomatik Basınç Ayarlı Mini CPAP cihazıdır. M1 Mini Auto CPAP cihazı, Respirox’un ilk en küçük ve en kompakt seyahat cih..
28.837,00TL
Vergiler Hariç:26.215,45TL
ResMed AirSense 10 AutoSet + ResMed HumidAir Nemlendirici + AirFit N20 Burun Maskesi ResMed AirSense 10 AutoSet + ResMed HumidAir Nemlendirici + AirFit N20 Burun Maskesi
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: ResMed Model: 34796WHN20
ResMed Airsense 10 AutoSet Otomatik CPAP Cihazı Sezgisel ve kolay kullanımlı olması için tasarlanan ResMed Airsense 10 AutoSet CPAP cihazı artık sizlerle. Özellikleri ve Faydaları: -Fısıltı – Sessiz CPAP Cihazı-FAA Onaylı ve Seyahat Dostu-Otomatik Basınç Ayarlar..
31.672,00TL
Vergiler Hariç:28.792,73TL
ResMed AirSense 10 AutoSet + ResMed HumidAir Nemlendirici + RNX CPAP Maskesi ResMed AirSense 10 AutoSet + ResMed HumidAir Nemlendirici + RNX CPAP Maskesi
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: ResMed Model: 34796WHRNX
ResMed Airsense 10 AutoSet Card to Cloud Otomatik CPAP Cihazı Sezgisel ve kolay kullanımlı olması için tasarlanan ResMed Airsense 10 AutoSet Card to Cloud CPAP cihazı artık sizlerle. Özellikleri ve Faydaları: -Fısıltı – Sessiz CPAP Cihazı-FAA Onaylı ve Seyahat Dos..
29.203,00TL
Vergiler Hariç:26.548,18TL
ResMed AirSense 10 AutoSet Otomatik CPAP Cihazı ResMed AirSense 10 AutoSet Otomatik CPAP Cihazı
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: ResMed Model: CP34796
ResMed Airsense 10 AutoSet Otomatik CPAP Cihazı Sezgisel ve kolay kullanımlı olması için tasarlanan ResMed Airsense 10 AutoSet CPAP cihazı artık sizlerle. Özellikleri ve Faydaları: -Fısıltı – Sessiz CPAP Cihazı-FAA Onaylı ve Seyahat Dostu-Otomatik Basınç Ayarlar..
26.700,00TL
Vergiler Hariç:24.272,73TL
Respirox G3 Luna Auto CPAP Cihazı Nemlendiricili *Maske ve Isıtıcılı Hortum Hediyeli* Respirox G3 Luna Auto CPAP Cihazı Nemlendiricili *Maske ve Isıtıcılı Hortum Hediyeli*
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Respirox Model: G3A20
Respirox'un Yeni Nesil Otomatik CPAP Cihazı! Respirox G3 Luna Auto CPAP Cihazı entegre nemlendirici ile üst seviye konfor sunar, şık tasarımı ve hafifliği kullanıcı dostu bir cihaz olmasında en etken sebeplerden olmaktadır. Respirox G3 Luna Auto CPAP Cihazı, uyku terapisini hem daha rahat hem..
22.123,00TL
Vergiler Hariç:20.111,82TL
Transcend Auto Mini CPAP Cihazı Transcend Auto Mini CPAP Cihazı
Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Transcend Model: TRACEZEX
Transcend Auto Mini CPAP Cihazı Kendisi Küçük, Özellikleri Büyük... Büyük ve ağır CPAP cihazlarında bulunan tüm özellikler Transcend Auto CPAP Cihazı nda bulunur. Uyurken sizi takip ederek gereken basıncı en doğru şekilde verir. Transcend algorit..
27.074,00TL
Vergiler Hariç:24.612,73TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.