Menü
Sepetim

mini CPAP Cihazı

Seyahat CPAP'ı olarak da bilinen mini CPAP cihazı, CPAP cihazını taşınabilir bir versiyonudur. Bu cihazlar, geleneksel CPAP cihazlarından daha küçük ve daha hafif olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onların seyahat ederken taşınmasını ve kullanılmasını kolaylaştırır. Mini CPAP cihazları tipik olarak ayarlanabilir hava basıncı ayarları ve susuz nemlendiriciler gibi tam boyutlu cihazlara benzer özelliklere sahiptir, ancak daha küçük ve daha kompakt bir tasarıma sahiptir. 

Respirox M1 Mini Auto CPAP Cihazı Respirox M1 Mini Auto CPAP Cihazı
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Respirox Model: M1Mini
Respirox M1 Mini Auto CPAP Cihazı, horlama ve Obstrüktif Uyku Apnesi ve Hipopne Sendromu (OSAHS) tedavisi için tasarlanmış Otomatik Basınç Ayarlı Mini CPAP cihazıdır. M1 Mini Auto CPAP cihazı, Respirox’un ilk en küçük ve en kompakt seyahat cih..
28.837,00TL
Vergiler Hariç:26.215,45TL
Transcend Auto Mini CPAP Cihazı Transcend Auto Mini CPAP Cihazı
Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Transcend Model: TRACEZEX
Transcend Auto Mini CPAP Cihazı Kendisi Küçük, Özellikleri Büyük... Büyük ve ağır CPAP cihazlarında bulunan tüm özellikler Transcend Auto CPAP Cihazı nda bulunur. Uyurken sizi takip ederek gereken basıncı en doğru şekilde verir. Transcend algorit..
27.074,00TL
Vergiler Hariç:24.612,73TL
ResMed AirMini AutoSet Otomatik CPAP Cihazı ResMed AirMini AutoSet Otomatik CPAP Cihazı
Stokta Yok
Marka: ResMed Model: CPF17LX3708
ResMed AirMini AutoSet Otomatik CPAP Cihazı “Dünyanın En Küçük CPAP Cihazı” ResMed AirMini AutoSet Auto CPAP Cihazı, bugün mevcut olan en küçük ResMed cihazıdır, yalnızca 300 gram ağırlığındadır. AirMini AutoSet Auto..
50.061,00TL
Vergiler Hariç:45.510,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.