Menü
Sepetim

BMC

Marka: BMC Model: 706069
BMC F5, F5A, F1B, N4, N5 maskelerine uygun yedek kafa bandı klipsi. Sadece klips içerir farklı bir malzeme içermemektedir.   BMC CPAP Maskesi Kafa Bandı Klipsi aşağıdaki maskelere uyumludur.   BMC F5 BMC F5A BMC F1B BMC N4 BMC N5..
187TL
Vergiler Hariç:170TL
Marka: BMC Model: CP2E2C416755
BMC HU-Plus Susuz Nemlendirme 6'lı Paket BMC P2H Burun Yastıkçığı & BMC N5H Burun CPAP maskelerine uygun   Yüksek irtifa veya soğuk ortamlar gibi havanın çok kuru olduğu yerler için yüksek seviyede susuz nemlendirme sağlar. BMC HU-Plus Susuz Nemlendiric..
1.999TL
Vergiler Hariç:1.666TL
Marka: BMC Model: BMCN6
Yenilikçi dairesel dağıtım delikleri daha az ses çıkarır ve iyi uyumanıza yardımcı olabilir. Burun altı yastığı, geleneksel burun maskelerine kıyasla burun üzerinde oluşan kırmızı izleri ortadan kaldırır.   Burun Altı Silikon Yenilikçi burun altı silikonu burnunuzl..
1.411TL
Vergiler Hariç:1.283TL
Marka: BMC Model: BMCP2H
BMC P2H Burun Yastıkçığı, minimalist bir tasarımı ve susuz nemlendirme ile yepyeni bir seçenek... En yaygın olarak dahili bir nemlendirici sistemine sahip olmayan seyahat cpap makinelerinde kullanılırlar. HME filtreleri nefesinizdeki su içeriğini yakalar ve nemlendirme oluşturm..
3.099TL
Vergiler Hariç:2.817TL
Marka: BMC Model: BMCF6
BMC F6 Full Face CPAP Maskesi minimum temaslı bir tam yüz CPAP maskesidir: silikonun burnunuzun üzerinde değil altında durması anlamına gelir. Bu maskenize modern bir görünüm kazandırır ve burnunuzun üst kısmında oluşabilecek rahatsızlıkları önler. Burun Altı Sili..
1.499TL
Vergiler Hariç:1.363TL
Marka: BMC Model: 4690
BMC CPAP Maskesi Kafa Bandı [Çoğu CPAP Maskesine Uyumlu] CPAP maskelerini sabit tutmak için en önemli parçalardan biri kafa bandıdır. CPAP Maskesi kafa bandı kendi özelindeki maskelere uyumu ve farklı marka seçeneklerinde de kullanılabilmesi dolayısıyla oldukça tercih edilmektir.  Cil..
268TL
Vergiler Hariç:244TL
Marka: BMC Model: BMCF1A
BMC F1A Ağız Burun CPAP Maskesi (BMC-FM1A) seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Maske rahat, esnek ve sessizdir. Yüzünüzle temasını en aza indirgemek, böylece tedavi sırasında rahat hissetmek için tasarlanmıştır. BMC F1A Ağız Burun CPAP Maskesi, sü..
822TL
Vergiler Hariç:747TL
Marka: BMC Model: BMCF2
BMC F2 Ağız Burun CPAP Maskesi Sessiz havalandırma tasarımı, yatak partnerinize tatlı bir rüya vaat ediyor ve ergonomik yastık tasarımı, duygularınızı önemsiyor.Rahat kullanımBMC F2, aile üyelerinizin kolayca çalışabilmesi için entegre bir şekilde tasarlanmıştır.&nb..
475TL
Vergiler Hariç:432TL
Marka: BMC Model: BMCF5
BMC F5 Ağız Burun CPAP MaskesiBMC F5, ince çerçeve, oluklara oturan yastık ve kolay klips ile tam yüz maskesi izleniminizi yeniliyor. Yukarıdaki bileşenlerin tümü, hastanın tam yüz terapisinin kolaylığını yaşamasını sağlar.İnce ÇerçeveŞeffaf ve ince ana çerçeve, görüşünüzdeki etkiyi en aza ind..
822TL
Vergiler Hariç:747TL
Marka: BMC Model: BMCF5A
BMC F5A Ağız Burun CPAP Maskesi, uyku terapisi kullanıcıları ve solunum tedavisi göre kullanıcılar için BMC’nin en yeni maskesidir. BMC F5A Ağız Burun CPAP Maskesi, alın desteği olmadan net bir görüş alanı sağlamak için tasarlanmış, bu nede..
831TL
Vergiler Hariç:755TL
BMC iVolve N2 Burun CPAP Maskesi BMC iVolve N2 Burun CPAP Maskesi
Web'e Özel
Marka: BMC Model: BMCN2
BMC iVolve N2 Burun CPAP Maskesi Son derece sade tasarımı ile BMC iVolve N2 Burun CPAP Maskesi size ekstra konfor sağlar. Yumuşak silikonu size hafiflik ve mükemmel uyum sağlar. Sessiz havalandırma özelliği, sizin ve yatak partnerinizin kesintisiz bir uyku çekmesini sağla..
546TL
Vergiler Hariç:496TL
BMC N4 Burun CPAP Maskesi BMC N4 Burun CPAP Maskesi
Stokta Yok
Marka: BMC Model: CPA7X443659
BMC N4 Nazal CPAP Maskesi   BMC'nin hafif ve temizlemesi kolay BMC N4 Nazal CPAP Maskesi, hem dayanıklı yapı hem de güvenli ve rahat oturması için yüzünüzle teması sınırlayan minimal bir tasarım sunar.   Yumuşak Başlık Üstün Konfor Sağlar   K..
356TL
Vergiler Hariç:324TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.