ResMed, Avustralya menşeili Uyku ve Solunum Cihazları üreticisi. ResMed dünyadaki en büyük üretici ve Ar-Ge yapan firmalardan biri konumundadır. Öncü teknolojileriyle Uyku ve Solunum cihazları alanına yön vermeye devam etmektedir.

Daha fazla oku
CPAP Cihazları, ResMed

ResMed AirSense 11 Serisini Piyasa Sürüyor

ResMed AirSense 11, PAP kullanıcılarına özel rehberlik sağlamak için tasarlanmış Kişisel Terapi Asistanı ve Care Check-In gibi yeni özellikler içeriyor, bu özellikler kullanıcının terapiye uyumu ve rahat bir gece geçirmesine yardımcı olur. 

Daha fazla oku

Daha fazla oku
CPAP Cihazları, Philips Respironics, ResMed, Tedavi Ekipmanları

Philips Respironics DreamStation vs ResMed AirSense 10: Hangisi Daha İyi?

En çok yorumlanan ve memnun olunan iki cihaz: ResMed AirSense 10 AutoSet ve Philips Respironics DreamStation Otomatik CPAP. Respironics Dreamstation vs Resmed Airsense 10’da sizin için en iyi CPAP cihazını belirlemek için her cihazla birlikte sunulan özelliklere ve servislere göz atıyoruz.

Daha fazla oku

Daha fazla oku
ResMed, Teknolojiler

ResMed Vsync ve TiControl Teknolojisi

ResMed, Vsync ve TiControl teknolojisi sayesinde optimal senkronizasyon ve etkili havalandırma sağlar. Vsync hava kaçağı yönetim algoritmasi ResMed VPAP cihazlarının benzersiz bir özelliğidir. TiControl özelliği hastalığın farklı evrelerini yönetmek için esneklik sağlar.

Daha fazla oku

Daha fazla oku
ResMed

ResMed, EPR Teknolojisi Nedir?

E EPR = Dışarı Solunan Basıncın Boşaltılması = Nefes verirken basıncın azaltılması DAHA AZ BASINÇ, DAHA ÇOK KONFOR... EPR, ResMed'in S8 serisi cihazlarının premium akım üreticilerine(CPAP) ait benzersiz konfor özelliği. İlk kullanımdan uzun dönemli uyumluluğa CPAP tedavisisi sırasında EPR,...

Daha fazla oku

Daha fazla oku
CPAP Cihazları, ResMed

Neden ResMed CPAP Cihazı Kullanmalıyım?

Neden şu marka neden bu markayı kullanmalıyım? ResMed’in internette çok fazla kullanıldığını gördüm, sizce nasıl bir cihaz biraz bilgi verebilir misiniz? Tarzında sorular süreklilik arz etmeye başladı. Öncelikle bundan hoşnut olduğumu belirtmek isterim. Son 5 yıldır ResMed markasının dijital mecrada duyulmasında önemli ölçüde katkım olduğu söylemeden geçemeyeceğim.

Daha fazla oku