Menü
Sepetim

BiPAP ST Cihazı & AVAPS

İki düzeyli pozitif hava yolu basıncı BiPAP cihazı olarak da bilinen BiPAP ST cihazı, uyku apnesi ve kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) gibi solunum bozukluklarını tedavi etmek için kullanılan bir invazif olmayan ventilasyon (NIV) türüdür. Hava yolunun açık kalmasına yardımcı olmak için bir maske yoluyla hava basıncı ileterek nefes almayı kolaylaştırır. 


"ST", hastanın solunum paternine göre basıncı ayarlayan "spontan zamanlı" mod gibi cihazın belirli bir modeline veya özelliğine işarettir. BiPAP ST cihazı kullanıcının normal nefes almalarına tepki verir ayrıca kullanıcı nefes almazsa zaman ayarlı modu devreye girerek nefes alıp vermesini sağlar.

Respirox G2S BiPAP ST Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli* Respirox G2S BiPAP ST Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli*
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Respirox Model: G2SB30T
Respirox G2S BiPAP ST Cihazı Nemlendiricili G2S B30T modeli entegre nemledirici ile üst seviye konfor sunar, şık tasarımı ve hafifliği kullanıcı dostu bir cihaz olmasında en etken sebeplerden olmaktadır. BPAP ST (Bi-Level Continous Positivite Airway Pressure Spontaneous/Timed)&n..
9.500,00TL
Vergiler Hariç:8.636,36TL
VentMed VM8 BiPAP ST Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli* VentMed VM8 BiPAP ST Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli*
Yeni Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: VentMed Model: VM8
VentMed VM8 BiPAP ST Cihazı, güncel algoritması ile farklı solunum olaylarını tanımlayıp analiz ederek cihazın basıncını doğru ve nazikçe kontrol etmesini sağlar. 2 yıllık tüm terapi bilgileri bir Micro SD karta kaydedilir. Veriler, doktorunuzla paylaşılabilen bir Windows bilgisaya..
13.350,70TL
Vergiler Hariç:12.137,00TL
Philips Respironics PR System One BiPAP AVAPS
Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Stokta Yok
Marka: Philips Respironics Model: CP93RMM3309
Solunum destek cihazlarında öncü ve dünya lideri Philips Respironics'den yeni nesil bir BiPAP AVAPS cihazı.PR System One BiPAP AVAPS invaziv olmayan iki seviyeli solunum destek cihazıdır. Yetişkin hastalarda kullanılabildiği gibi 7 yaş ve 18 kg üstü çocklarda da kullanılabilmektedir.İsteğe bağlı ola..
10.890,00TL
Vergiler Hariç:9.900,00TL
Respirox G3 Luna BiPAP ST Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli* Respirox G3 Luna BiPAP ST Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli*
En Çok Satan Marka Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: Respirox Model: G3ST
Respirox'un Yeni Nesil BiPAP ST Cihazı! Respirox G3 Luna BiPAP ST Cihazı entegre nemlendirici ile üst seviye konfor sunar, şık tasarımı ve hafifliği kullanıcı dostu bir cihaz olmasında en etken sebeplerden olmaktadır. Respirox G3 Luna BiPAP ST Cihazı, uyku terapisini ve solunum hastalıkları t..
23.100,00TL
Vergiler Hariç:21.000,00TL
VentMed DS8 BiPAP ST Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli* VentMed DS8 BiPAP ST Cihazı Nemlendiricili *Maske Hediyeli*
Ücretsiz Kargo Bugün
Kargoda
Marka: VentMed Model: DS8
VentMed DS8 BiPAP ST Cihazı  KOAH, Uyku Apne ve Merkezi Uyku Apne Tedavisinde  VentMed DS8 BiPAP ST İyilikle Dolu20 saatten fazla gerçek zamanlı veri ve 1 yıldan fazla kullanılmış kayıt kaydedilebilir Ekranda hava akışı ve basınç dalgalarını gösterir Veri iletişi..
11.719,40TL
Vergiler Hariç:10.654,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.