Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Ağız Burun Maskesi » ResMed AirTouch F20 Ağız Burun CPAP Maskesi
ResMed

ResMed AirTouch F20 Ağız Burun CPAP Maskesi

2.603,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

2.395,59 

ResMed AirTouch F20 Ağız Burun CPAP Maskesi, AirFit F20’nin alternatif bir UltraSoft Memory Köpük silikonu içeren güncellenmiş bir versiyondur. Köpük silikon üstün bir uyum sağlamak için tasarlanmıştır.

Yedek parça ve aksesuarlara mı ihtiyacınız var? Şimdi satın al

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

ResMed AirTouch F20 Ağız Burun CPAP Maskesi, AirFit F20’nin alternatif bir UltraSoft Memory Köpük silikonu içeren güncellenmiş bir versiyondur. Köpük silikon üstün bir uyum sağlamak için tasarlanmıştır.

Özellikler

UltraSoft Memory Foam Silikon
30 Günlük Tek Kullanımlık Silikon Tasarımı
F20 Çerçeve ve Başlık
Manyetik Klips
Hızlı Çıkarılabilir Dirsek
Dağınık Havalandırma

UltraSoft Memory Foam Silikon

AirTouch F20’nin orijinal Airfit F20‘den ayırt edici özelliği maske silikonudur. Silikonun, geleneksel silikon yerine yüzüne yapışan bir “memory foam” tabakası var. Memory Foam silikondan çok daha iyi oturması ve kaçakları engelleme amaçlanmıştır.

Köpüğün doğasından dolayı, geleneksel bir maske gibi yıkanamaz. Köpük her gün silinebilir

 

F20 Çerçeve ve Başlık

AirTouch F20, AirFit F20 ile aynı çerçeve ve başlık kullanıyor, bu da iki versiyon arasındaki minderlerin değiştirilebileceği anlamına geliyor. F20’nin mevcut kullanıcıları mevcut maskesini denemek için UltraSoft Memory Foam minderi satın alabilir ve AirTouch F20’yi satın alan kullanıcılar isterse denemek için silikon AirFit F20 yastığı satın alabilirler. Çerçeve bir boyuttadır ve her üç boyuttaki F20 yastığa uymaktadır.

Ek bilgi
Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Köpük

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed AirTouch F20 Ağız Burun CPAP Maskesi”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.